Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Yugo | Yugo Tempo

31 јул. 12:33 , ,

Yugo 1.1 i EFI

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
25 јул. 13:33 , ,

prodavam yugo tempo

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
10 јул. 19:35 , ,

Yugo tempo 1.1

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
09 јул. 13:01 ,

Yugo Tempo prva boja registrirano

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
24 апр. 13:22 , ,

Yugo Tempo

Година: 1994
Километража: 60 000 - 64 999
05 апр. 15:30 , ,

Yugo Tempo

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 08:12 ,

Yugo Tempo 1.1

590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
27 дек. 16:55 ,

YUGO TEMPO 1.1 TNG

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек. 08:23 , ,

Yugo Florida

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
09 дек. 16:30 , ,

Yugo Tempo

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 95 000 - 99 999
18 ноем. 03:47 , ,

Yugo Tempo

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 40 000 - 44 999
02 ноем. 13:41 , ,

Yugo Tempo 1.1

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
24 окт. 11:03 , ,

Yugo -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
23 авг. 11:55 ,

YUGO EFI 1.1

650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
26 апр. 14:02 , ,

Yugo Tempo

450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
21 фев. 22:08 , ,

Yugo Tempo 1.1 so atestiran plinski ured

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 60 000 - 64 999
25 јул. 20:35 , ,

Yugo Tempo

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 15:35 , ,

Yugo Tempo 55

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 19:49 ,

Yugo Tempo

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
26 мар. 19:33 , ,

Yugo Tempo 1.1

450 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
09 септ. 00:02 , ,

Yugo Tempo 1.1

300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
03 септ. 21:17 ,

Yugo Tempo 1.1 TNG

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
28 јун. 18:30 ,

Yugo Tempo

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
20 јун. 12:03 , ,

Yugo Tempo

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
05 јун. 23:08 , ,

Yugo TEMPO 1.1 na plin

780 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
28 мај 08:34 , ,

Yugo Tempo 1.1 TNG -99

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 08:48 , ,

Yugo Tempo 1.1

350 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 08:05 ,

Yugo Tempo

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
17 апр. 20:22 ,

Yugo Tempo

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
16 апр. 14:50 ,

Yugo Tempo

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
09 мар. 19:37 ,

YUGO TEMPO

1 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
10 фев. 20:40 ,

Yugo Tempo 1.1i

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
01 ноем. 03:16 , ,

Yugo Tempo -99

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
18 окт. 16:44 ,

Yugo Tempo 1.0 -00

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
18 авг. 12:19 ,

Yugo Tempo -07

1 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
10 авг. 18:06 ,

Moskvic 412 -80

Година: 1980
Километража: 80 000 - 84 999
17 јул. 13:59 , ,

Yugo Tempo -96

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
03 апр. 15:29 ,

Yugo Tempo 1.1i -01

900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 40 000 - 44 999
15 мар. 16:40 ,

Yugo Tempo 1.1 -98

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток