Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Yugo Yugo Tempo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Yugo Yugo Tempo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 фев. 13:32 , ,

JUGO FLORIDA PIKAP

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
16 јан. 10:59 , ,

Prodavam Yugo Florida bordo boja

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
16 јан. 10:07 , ,

Југо флорида бела 92

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 09:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
24 ноем. 20:08 , ,

Prodavam Yugo Tempo 1.1

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
23 окт. 17:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA PIKAP

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
25 јул. 13:33 , ,

prodavam yugo tempo

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
10 јул. 19:35 , ,

Yugo tempo 1.1

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
09 јул. 13:01 ,

Yugo Tempo prva boja registrirano

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
24 апр. 13:22 , ,

Yugo Tempo

Година: 1994
Километража: 60 000 - 64 999
05 апр. 15:30 , ,

Yugo Tempo

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 08:12 ,

Yugo Tempo 1.1

590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
27 дек. 16:55 ,

YUGO TEMPO 1.1 TNG

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек. 08:23 , ,

Yugo Florida

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
09 дек. 16:30 , ,

Yugo Tempo

850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 95 000 - 99 999
18 ноем. 03:47 , ,

Yugo Tempo

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 40 000 - 44 999
02 ноем. 13:41 , ,

Yugo Tempo 1.1

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
24 окт. 11:03 , ,

Yugo -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
23 авг. 11:55 ,

YUGO EFI 1.1

650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
26 апр. 14:02 , ,

Yugo Tempo

450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
21 фев. 22:08 , ,

Yugo Tempo 1.1 so atestiran plinski ured

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 60 000 - 64 999
25 јул. 20:35 , ,

Yugo Tempo

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 15:35 , ,

Yugo Tempo 55

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 19:49 ,

Yugo Tempo

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
09 септ. 00:02 , ,

Yugo Tempo 1.1

300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
03 септ. 21:17 ,

Yugo Tempo 1.1 TNG

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
28 јун. 18:30 ,

Yugo Tempo

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
20 јун. 12:03 , ,

Yugo Tempo

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
05 јун. 23:08 , ,

Yugo TEMPO 1.1 na plin

780 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
16 мај 08:48 , ,

Yugo Tempo 1.1

350 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 08:05 ,

Yugo Tempo

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
17 апр. 20:22 ,

Yugo Tempo

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
16 апр. 14:50 ,

Yugo Tempo

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
09 мар. 19:37 ,

YUGO TEMPO

1 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
10 фев. 20:40 ,

Yugo Tempo 1.1i

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
01 ноем. 03:16 , ,

Yugo Tempo -99

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
18 окт. 16:44 ,

Yugo Tempo 1.0 -00

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
18 авг. 12:19 ,

Yugo Tempo -07

1 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
10 авг. 18:06 ,

Moskvic 412 -80

Година: 1980
Километража: 80 000 - 84 999
17 јул. 13:59 , ,

Yugo Tempo -96

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
03 апр. 15:29 ,

Yugo Tempo 1.1i -01

900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 40 000 - 44 999
15 мар. 16:40 ,

Yugo Tempo 1.1 -98

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Yugo Yugo Tempo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации