Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Прилеп

Carisma , 2
Colt , 2
Galant , 2
Grandis , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mitsubishi | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 мај 23:16 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 15:23 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 20:53 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 21:53 ,

Mitsubishi Space Star

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 17:15 ,

Mitshubishi Grandis

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 19:56 ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
22 јун. 14:58 ,

Mitsubishi Colt CZ3 1.3 Benzin/Plin

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
14 мар. 16:09 ,

Mitsubishi Space Star 1.3 -99 MK tabli

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
06 ноем. 13:30 , ,

Mitsubishi Galant -98

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
22 јун. 14:04 ,

Mitsubishi Carisma -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 12:37 , ,

Mitsubishi Carisma -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 15:04 ,

Mitsubishi Galant -02 so moznost za zamena

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 15:00 ,

Mitsubishi Space Star 1.9 Di-D Turbo Dizel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mitsubishi | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации