Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Yugo , 30

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Yugo,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Yugo | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 јан. 05:39 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

Yugo

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 70 000 - 74 999
07 дек. 22:53 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Охрид

prodavam yugo tempo 1996 top sostojba registrirano

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
09 јул. 13:01 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Охрид

Yugo Tempo prva boja registrirano

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
02 мар. 08:12 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Охрид

Yugo Tempo 1.1

590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
21 дек. 20:19 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

YUGO 55

250 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
01 мај 03:24 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Охрид

YUGO VO DOBRA SOSTOJBA

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 18:13 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

Yugo 55

600 ЕУР

Година: 1989
Километража: 150 000 - 159 999
17 ноем. 13:57 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

Yugo 55

20 000 МКД

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
07 авг. 18:52 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

YUGO 55 prva boja prv gazda

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
19 јун. 17:54 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

Yugo 55

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 10:06 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

Yugo 55 Itno

380 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 14:50 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Охрид

Yugo Tempo

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
08 апр. 06:31 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

Yugo 55

500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 20:45 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

YUGO 55

750 ЕУР

Година: 1990
Километража: 75 000 - 79 999
28 фев. 12:35 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 65  ·  Охрид

YUGO KORAL 65

650 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
02 окт. 21:07 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Охрид

Yugo 45 -97 vo odlicna sostojba

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
26 мај 07:58 Автомобили  ·  Охрид

Kupuvam Jeep

14 мар. 14:02 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Охрид

Yugo Koral 55 americki pazar -94

43 000 МКД

Година: 1994
Километража: 45 000 - 49 999
16 фев. 14:48 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

Yugo Koral 55 -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 45 000 - 49 999
10 фев. 01:01 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

Yugo Koral 55 -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
16 јан. 15:59 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

Yugo Coral 55 -94

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
15 јан. 19:59 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

YUGO KORAL 55 -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 35 000 - 39 999
24 дек. 16:11 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

YUGO KORAL 55 -94

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
22 дек. 11:12 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

YUGO KORAL 55 -94

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 45 000 - 49 999
14 септ. 17:22 Автомобили  ·  Yugo  ·  1500  ·  Охрид

Yugo Skala 55 -90

350 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
06 септ. 15:24 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

YUGO 55 TEMPO 1.1 ODLICNO SOCUVANO-96

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
30 јун. 23:52 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

YUGO Koral 55 -91 Povolno

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
23 јун. 17:56 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

Yugo Coral 55 -91

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 19:44 Автомобили  ·  Yugo  ·  101  ·  Охрид

Yugo 55 -84

Година: 1984
Километража: 130 000 - 139 999
27 мај 07:57 Автомобили  ·  Yugo  ·  750  ·  Охрид

Yugo Florida 1.3 CW -99

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
18 мај 18:09 Автомобили  ·  Yugo  ·  1500  ·  Охрид

YUGO SKALA 55 -89

Година: 1989
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Yugo | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Yugo во категорија Возила
  • Yugo во категорија Автомобили | Suzuki | Jimny
  • Yugo во категорија Соби
  • yugo во категорија Автомобили | Lexus
  • Yugo во категорија Автомобили | Zastava | Skala 55
  • YUGO во категорија Автомобили | Toyota | Друг модел
  • yugo во категорија Автомобили | Porsche
  • yugo во категорија Автомобили | Kia
  • yugo во категорија Автомобили | Toyota | MR 2
  • yugo во категорија Автомобили | Ferrari

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации