Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ресен

Fiat , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiat punto | Сите | Автомобили | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 септ. 09:16 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto 2007 Dizel

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 13:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto 1.2 benzin

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 12:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto 1.2 benzin

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 12:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto vo odlicna sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
15 јун. 11:16 Автомобили  ·  Fiat  ·  124  ·  Ресен

Fiat Punto 1.9 dizel 2001

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 11:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
29 јун. 20:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 10:53 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
01 апр. 14:23 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto prv sopstvenik kupeno MK

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 ноем. 02:38 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ресен

Fiat Punto -00

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување fiat punto | Сите | Автомобили | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации