Македонски | Shqip | English |

fiat punto | Ресен | Возила | Автомобили

Fiat , 6
Денес 08:58 ,

Fiat Punto -98

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
22 окт. 11:18 ,

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
29 јун. 20:29 ,

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 10:53 ,

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
01 апр. 14:23 ,

Fiat Punto prv sopstvenik kupeno MK

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 ноем. 02:38 ,

Fiat Punto -00

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999


Кон почеток