Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Fiat , 1784
Opel , 153
Audi , 75
Peugeot , 61
BMW , 59
Renault , 48
Ford , 46
Citroën , 40
Seat , 32
Alfa Romeo , 25
Nissan , 15
Toyota , 13
Škoda , 12
Mazda , 10
Hyundai , 7
Kia , 7
Lancia , 5
Honda , 4
Chevrolet , 3
Jeep , 3
Volvo , 3
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 апр. 12:38
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET EURO 5 FULL OPREMA DYNAMIC

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 11:00
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Punto EVO 2010 / 1.3 Diesel Multijet / Euro 5

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 16:56
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Fiat Punto

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999

Вчера 16:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:10 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:48 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:53 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:52 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CHEVROLET AVEO 1.3CDTI LT+ PERFEKTNA

4 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:46 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Punto 1.4benzin/plin AutoMilano

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:43 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:45 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 17:58 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
22 апр. 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 17:23 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 16:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Битола

FIAT PUNTO 55 S

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
22 апр. 14:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 14:55 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
22 апр. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 12:38 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET EURO 5 FULL OPREMA DYNAMIC

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 12:22 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 11:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 09:43 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

22 апр. 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
22 апр. 09:33 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 16:08 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW 2011 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Punto EVO 2010 / 1.3 Diesel Multijet / Euro 5

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 51kw Unikat

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 19:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62 KW

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 19:00 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 08:53 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

9 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 16:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 14:08 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 13:11 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet 2011 godina Euro 5

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 09:13 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 08:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

8 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
17 апр. 09:30 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Кочани

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 MJET 120 KS MAKS OPREMA MK TABLI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 09:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 07:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 19:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
14 апр. 16:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Fiat Punto

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 апр. 10:15 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 2011 EURO 5 FULL OPREMA

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 11:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Центар

PRODAVAM FIAT PUNTO 1.2 IE 8V 2007g. PLIN/BENZIN(ПУНТО)

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Punto EVO 1.3 JTD Avtoplac Dirala Avtomobili

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
07 апр. 17:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Куманово

Fiat Punto 1.2

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 19:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Струмица

FIAT GRANDE PUNTO

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 14:39 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 11:15 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации