Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на резервни делови и опрема за пловни објекти


Пазар3 Ви нуди најголем избор на огласи за продажба на резервни делови и опрема за бродови, чамци, скутери и други пловни објекти.


Во категоријата "Делови и додатоци", како подкатегорија на "Бродови и Водни скутери" се продават држачи за чамци, мотор за чамци, приколки за чамци и бродови, пента, и многу други делови и опрема.

Пазар3 огласи - продажба на опрема, резервни делови и додатоци за бродови, чамци и други пловни објекти


Голема база на огласи за продажба на секаков вид на резервни делови и опрема. Изберете половни или нови делови и опрема за секакви пловни објекти. Купување, продавање или замена. Делови за глисер, Yamaha вонбродски мотор, радиостаница за бродови, глисери и други пловила, мотор за чамец, пента, приколки за чамци и бродови, сервис и резервни делови за пенти, и многу друга наутичка опрема може да најдете на Пазар3.мк.Тука ќе сретнете и резервни делови и опрема за вонбродски машини Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda, Tohatsu, Parsun и други.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации