Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на резервни делови и опрема за пловни објекти


Пазар3 Ви нуди најголем избор на огласи за продажба на резервни делови и опрема за бродови, чамци, скутери и други пловни објекти.


Во категоријата "Делови и додатоци", како подкатегорија на "Бродови и Водни скутери" се продават држачи за чамци, мотор за чамци, приколки за чамци и бродови, пента, и многу други делови и опрема.
04 апр. 05:12 Делови и додатоци  ·  Струга

Motori za camec

680 ЕУР

03 апр. 13:09 Делови и додатоци  ·  Струга

Prodavam motori za gliseri

680 ЕУР

02 јан. 22:02 Делови и додатоци  ·  Струмица

motor za camec

23 ноем. 22:54 Делови и додатоци  ·  Битола

Elektricna penta

200 ЕУР

23 ноем. 13:40 Делови и додатоци  ·  Битола

Elektricna penta

200 ЕУР

29 септ. 17:15 Делови и додатоци  ·  Куманово

Se prodava elektricen motor so akumulator i polnac

29 септ. 09:22 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

KADA

250 ЕУР

20 септ. 18:33 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Volvo Penta 21214599

220 ЕУР Намалена цена

31 јул. 14:30 Делови и додатоци  ·  Охрид

Продавам ролбар за чамец

2 500 ЕУР

29 мар. 12:25 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

Motor za gliser Merkuri 50

03 септ. 13:59 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Yamaha outboard Engines WhatsApp +17472087975‬

2 000 ЕУР

13 јул. 18:45 Делови и додатоци  ·  Велес

Penta Mercury 20

2 300 ЕУР

01 јун. 18:19 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Motor za camec

700 ЕУР

21 мар. 21:52 Делови и додатоци  ·  Струга

Penta motor za camec 45ks

28 ноем. 12:38 Делови и додатоци  ·  Тетово  ·  Желино

Rimorkio per varke prikolka za Gliser

1 650 ЕУР

22 јул. 15:56 Делови и додатоци  ·  Охрид

Yamaha penta donesena od Svajcarija

1 200 ЕУР

17 мар. 17:34 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

Penta Tomos 4,5 KS

16 септ. 00:40 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PENTA TOMOS 4

250 ЕУР

08 септ. 15:41 Делови и додатоци  ·  Охрид

Motor za camec Yamaha 8

450 ЕУР

22 авг. 22:56 Делови и додатоци  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Guvfy

29 јун. 11:38 Делови и додатоци  ·  Прилеп

Dobro socuvana penta itno

200 ЕУР Намалена цена

18 јун. 21:20 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Карпош

Пента

180 ЕУР

02 јул. 18:16 Делови и додатоци  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Prikolka za camec/brod

200 ЕУР

26 јун. 12:45 Делови и додатоци  ·  Охрид

Mercruiser Volvo Penta

25 апр. 09:36 Делови и додатоци  ·  Струмица

MERCURY 20 K.S Motor za Camec

450 ЕУР

03 септ. 16:38 Делови и додатоци  ·  Охрид

Vonbrodski motor Mercury 60 HP EFI

5 700 ЕУР

25 јул. 13:13 Делови и додатоци  ·  Штип

Motor za camec

299 ЕУР

15 јул. 21:37 Делови и додатоци  ·  Охрид

PENTA TOMOS 4

25 апр. 20:54 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Илинден

Elek za spasuvanje za vozrasni

14 ноем. 10:49 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Volvo Penta


Пазар3 огласи - продажба на опрема, резервни делови и додатоци за бродови, чамци и други пловни објекти


Голема база на огласи за продажба на секаков вид на резервни делови и опрема. Изберете половни или нови делови и опрема за секакви пловни објекти. Купување, продавање или замена. Делови за глисер, Yamaha вонбродски мотор, радиостаница за бродови, глисери и други пловила, мотор за чамец, пента, приколки за чамци и бродови, сервис и резервни делови за пенти, и многу друга наутичка опрема може да најдете на Пазар3.мк.Тука ќе сретнете и резервни делови и опрема за вонбродски машини Suzuki, Yamaha, Mercury, Honda, Tohatsu, Parsun и други.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации