Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на ATV мотори

Adly , 1
Aeon , 1
Aprilia , 1
Can Am , 4
CFMOTO , 16
Honda , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 6
Keeway , 5
KTM , 1
Kymco , 12
Lifan , 2
Linhai , 2
Mz , 1
PGO , 1
Polaris , 3
Shineray , 4
SYM , 1
TGB , 2
Yamaha , 7

Огласи за продажба на четирицикли - голем избор на ATV / UTV возила во Македонија! Разгледајте ги сите огласи за продажба на нови и половни четирицикли и купете го оној четирицикл кој Вам Ви одговара. Доколку пак имате четирицикл кој сакате да го продадете, регистрирајте оглас веднаш!

27 јун. 19:55 ,

Kymco 50cc

1 400 ЕУР

Година: 2012
26 јун. 21:00 , ,

ATV

400 ЕУР

Година: 2008
24 јун. 16:26 ,

Atv gumi

300 ЕУР

Година: 2017
30 апр. 13:17 , ,

Kawasaki Bruteforce 750

10 900 ЕУР

Година: 2021
26 апр. 18:35 ,

Quod 4x4

800 ЕУР

Година: 2018
23 апр. 18:29 ,

Shineray 250cc

1 500 ЕУР

Година: 2009
22 апр. 17:11 ,

Shineray 250cc

1 500 ЕУР

Година: 2009
22 септ. 16:48 ,

Polaris 500cc

4 300 ЕУР

Година: 2005
22 јун. 22:49 ,

ATV 250mxu 2007

2 600 ЕУР

Година: 2007
07 јун. 15:04 , ,

ATV 650cc

2 500 ЕУР

Година: 2009
25 апр. 11:57 ,

Cf moto 520 l

4 300 ЕУР

Година: 2017

Продажба на четирицикли / ATV возила на Пазар3.мк


ATV (All-terrain vehicle) возилата, како што и кажува самиот збор, претставуваат специјални возила наменети за секаков вид на терени, најчесто тешко пристапни места и планински предели. Исто така се нарекуваат и четирицикли, возила на моторен погон со четири симетрично поставени тркала.Сите оние кои обожаваат да патуваат по оф роуд патишта можат да купат нов или половен ATV по одлична цена на Пазар3.мк.


Тука се огласуваат различни видови на четирицикли со различна моќност, моторни санки за снежни планински предели и различни брендови на ATV возила.


Се продаваат ATV возила насекаде низ Македонија. ATV Охрид, ATV Скопје, ATV Kymco, Honda ATV, ATV Suzuki, ATV 50cc, ATV 250, итн.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации