Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на ATV мотори

Aeon , 1
Can Am , 2
CFMOTO , 10
Honda , 1
Kawasaki , 5
Keeway , 5
KTM , 1
Kymco , 7
Lifan , 2
Mz , 1
PGO , 1
Polaris , 2
SYM , 1
TGB , 1
Yamaha , 5

Огласи за продажба на четирицикли - голем избор на ATV / UTV возила во Македонија! Разгледајте ги сите огласи за продажба на нови и половни четирицикли и купете го оној четирицикл кој Вам Ви одговара. Доколку пак имате четирицикл кој сакате да го продадете, регистрирајте оглас веднаш!

24 авг. 01:53 ,

Atv 125cc

700 ЕУР

Година: 2019
05 мај 03:50 ,

Yamaha Raptor 700R

2 700 ЕУР

Година: 2007
15 јан. 22:46 ,

ATV Kymko

2 100 ЕУР

Година: 2018
09 јун. 19:47 , ,

CFMOTO

4 900 ЕУР

Година: 2015
21 јан. 19:10 ,

Motor 4 cikl

2 100 ЕУР

Година: 2018
10 ноем. 10:44 ,

UTV 650

Година: 2015
25 авг. 22:32 ,

ATV CFMOTO

Година: 2015

Продажба на четирицикли / ATV возила на Пазар3.мк

ATV (All-terrain vehicle) возилата, како што и кажува самиот збор, претставуваат специјални возила наменети за секаков вид на терени, најчесто тешко пристапни места и планински предели. Исто така се нарекуваат и четирицикли, возила на моторен погон со четири симетрично поставени тркала.

 

Сите оние кои обожаваат да патуваат по оф роуд патишта можат да купат нов или половен ATV по одлична цена на Пазар3.мк.

Тука се огласуваат различни видови на четирицикли со различна моќност, моторни санки за снежни планински предели и различни брендови на ATV возила.

Се продаваат ATV возила насекаде низ Македонија. ATV Охрид, ATV Скопје, ATV Kymco, Honda ATV, ATV Suzuki, ATV 50cc, ATV 250, итн.
Кон почеток