Македонски | Shqip | English |

Огласи за половни и нови моторцикли, мотори и скутери во Македонија

Adly , 6
Aeon , 4
Aixam , 3
Aprilia , 221
Baotian , 48
Barossa , 1
Benelli , 13
BMW , 72
Cagiva , 6
Can Am , 6
CFMOTO , 21
CPI , 4
Daelim , 12
Derbi , 15
Ducati , 53
Gasgas , 1
Generic , 18
Gilera , 60
Honda , 392
Husaberg , 3
Husqvarna , 7
Hyosung , 15
Italjet , 2
Jawa , 7
Jinling , 7
Kawasaki , 229
Keeway , 55
KTM , 47
Kymco , 108
Lifan , 83
Linhai , 3
LML , 6
Malaguti , 13
Moto Guzzi , 13
Motowell , 1
MV Agusta , 9
Mz , 9
NSU , 2
Peugeot , 18
PGO , 1
Piaggio , 186
Polaris , 2
Quadro , 1
Sachs , 1
Shineray , 1
Skyteam , 8
Suzuki , 324
SYM , 37
TGB , 1
Triumph , 5
Vespa , 55
Yamaha , 433

Доколку сте во потрага по нови и половни мотоцикли над 50 кубика проверете ги огласите за мотоцикли на Пазар3. Honda мотори, Kawasaki, Kymco, Suzuki, Yamaha, Piaggio и други брендови на моторцикли се продаваат во Скопје, Тетово, Гостивар, Штип, Неготино и насекаде низ цела Македонија.

14 септ. 14:59
Линк
,

Yamaha YZF250

2 500 ЕУР

Година: 2009

Вчера 23:36 ,

FOSTI SKUTER 150cc

400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Вчера 20:38 , ,

BMW Hp4 -14

10 800 ЕУР

Година: 2013
Вчера 15:53 ,

SUZUKI BURGMAN 400

3 500 ЕУР

Година: 2012
Вчера 13:57 ,

Motor Lifan

2 700 ЕУР

Година: 2009
Вчера 12:56 , ,

Piaggio Beverli 300 tourer -10

2 500 ЕУР

Година: 2010
Вчера 12:26 , ,

Gilera Nexus 250cc 2008

1 900 ЕУР

Година: 2008
Вчера 11:34 , ,

Vespa Sei Giorni

6 000 ЕУР

Година: 2018
21 септ. 22:39 ,

HONDA CBR 600 F4

3 000 ЕУР

Година: 2003
21 септ. 22:25 , ,

JAWA PANONIA OLD TIMER

2 000 ЕУР

Година: Постари од 80-тите
21 септ. 21:49 , ,

Ducati V4S -19

23 500 ЕУР

Година: 2019
21 септ. 20:41 , ,

Ducati Monster

6 600 ЕУР

Година: 2015
21 септ. 20:33 , ,

Atv 125

950 ЕУР

Година: 2019
21 септ. 20:12 ,

Aprilia leonardo 125

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
21 септ. 20:12 ,

Aprilia leonardo 125

480 ЕУР

Година: 1997
21 септ. 20:04 ,

Aprilia leonardo 125

450 ЕУР

Година: 1997
21 септ. 19:52 ,

Aprilia leonardo 125

450 ЕУР

Година: 1997
21 септ. 18:41 , ,

BMW S1000rr/Hp4 2014

10 800 ЕУР

Година: 2014
21 септ. 17:40 , ,

Suzuki

2 000 ЕУР

Година: 2007
21 септ. 16:32 ,

Gillera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
21 септ. 14:32 , ,

Regal Raptor NAC25

700 ЕУР

Година: 2009
21 септ. 14:24 , ,

CF Moto 400cc

3 500 ЕУР

Година: 2019
21 септ. 14:45 , ,

Kawasaki Z 1000 ABS NOV

12 450 ЕУР

Година: 2016
21 септ. 10:44 , ,

PIAGGIO BEVERLY ie300

2 600 ЕУР

Година: 2010
21 септ. 09:26 , ,

Motor 50cc 2T

1 000 ЕУР

Година: 2018
20 септ. 23:30 ,

Honda Shadow 600

4 000 ЕУР

Година: 1995
20 септ. 23:15 , ,

Atv motor

Година: 2020
20 септ. 22:24 ,

Bmw S1000RR

12 500 ЕУР

Година: 2016

Најпопуларните над 50 кубика мотоцикли на домашниот пазар се кинески и јапонски модели. Најмногу огласи на Пазар3 има токму за тие брендови на моторцикли и тоа Honda, Yamaha i Kawasaki. Моторите со голем волумен на моторот се често барани од страна на љубителите на мотори. Доколку имате потреба од вакво возило, најлесен начин е да ги погледнете огласите за ваквите типови на мотори на Пазар3. 

 

Honda мотори

Honda CBR е еден од најзастапените модели на моторцикли на нашиот сајт. Доколку ги искористите достапните опции за пребарување низ огласите на Пазар3, може да видете дека достапни се мотори со година на производство 1998 но и 2019, цена на мотор од 250 евра, но и половни мотори со цена од 4000 евра.

 

Yamaha мотори Скопје

Голем број на огласи за продажба на Yamaha моторите со зафатнина над 50cc се достапни во Скопје.

 

Kawasaki мотор

На Пазар3 видете огласи за продажба на половни мотоцикли Kawasaki кои се исто така едни од најзастапените на сајтот. Најчесто се продава моделот Kawasaki Ninja.
Кон почеток