Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Оштетени возила (за делови) | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 окт. 17:22 Автомобили , Струмица , Василево

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 15:36 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:30 Автомобили , Струмица , Василево

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:13 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto 1.2 benzin.plin

2 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:09 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 207 benzin plin

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 окт. 19:39 Автомобили , Струмица , Василево

VW TOURAN 1.9TDI 6 BRZINI 7 SEDISTA

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 10:19 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Ulysse 2.0 HDI 136ks -08

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток