Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Gliser,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Gliser | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 јул. 01:14 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Друг модел  ·  Охрид

Se prodava Se menuva Land Rover

Година: 60-тите
Километража: 15 000 - 19 999
11 јун. 01:31 Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Охрид

Audi Q7 2006

12 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 21:15 Бродови и Водни скутери  ·  Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Gliser

1 250 ЕУР

02 јул. 02:16 Бродови и Водни скутери  ·  Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Johnson 25

1 650 ЕУР

22 апр. 23:28 Бродови и Водни скутери  ·  Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  VMAX  ·  Охрид

Gliser

13 фев. 23:49 Бродови и Водни скутери  ·  Моторни бродови  ·  Охрид

Gliser so Johnson 25 ks

1 800 ЕУР

29 јул. 21:31 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Serie II  ·  Охрид

Land Rover Original -67

7 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 45 000 - 49 999
13 јул. 15:57 Бродови и Водни скутери  ·  Воден скутер  ·  Охрид

Gliser so 3 penti

500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Gliser | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Gliser во категорија Бродови и Водни скутери
  • gliser во категорија Куќи/Вили
  • gliser во категорија Моторцикли (над 50cc)
  • Gliser во категорија Друго
  • gliser во категорија Спорт и рекреација
  • Gliser во категорија Бродови и Водни скутери
  • gliser во категорија Во странство
  • Gliser во категорија Куќи/Вили
  • gliser во категорија Живеалишта
  • gliser во категорија Моторни бродови | Друга марка

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации