Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Land rover mk | Продажба на половни автомобили од моделите како land rover freelander, land rover discovery, land rover freelander 2 на Pazar3.mk

Land rover mk | Пребарувањето со овој клучен збор нуди најразнообразна понуда на висококвалитетни возила во Македонија. Со широка палета на модели како land rover, land rover freelander 2, land rover discovery 3 секој може да пронајде модел на автомобил по свој вкус.
Доколку сте обожавател на брендот Land Rover пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор Land rover и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.

Денес 15:15 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

RANGE ROVER SPORT

85 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 21:34 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Илинден

Land Rover Freelander 2.2d 4x4 Automatic 2009 Godina

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:01 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Илинден

Land Rover Freelander 2.2 d 2012 Godina

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 19:16 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Бутел

Најголем избор на LAND ROVER во ОМО

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр. 15:30 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Карпош

Landrover Freelander 2 2.2td4 2007/08g 4x4 ekstra perfekten

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP LANDROVER FREELANDER 2.0TD/4X4/REG.N.GUMI

4 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 апр. 15:35 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Виница

Land Rover Range Rover Sport 3.0 TDV6 HSE

18 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 20:00 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Куманово

Range Rover 3.6 HSE Sport

9 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 09:55 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Discovery 2.0 TD4 S AT

42 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Тетово

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic

62 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 13:40 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Струмица

Land Rover DISCOVERY 4x4 Black Edition Uvezen od CH

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 19:59 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA LAND ROVER DEFENDER

75 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
29 мар. 17:56 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA RANGE ROVER VELAR

58 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
20 мар. 19:26 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Range rover HSE Sport

17 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 13:19 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Land Rover DIscovery 4 TDV6 HSE

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 12:28 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 180ks SE AT

27 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
20 мар. 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150cv Business Premium

26 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
17 мар. 18:11 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Discovery 2.0 SD4 SE Automatic

44 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
14 мар. 00:15 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Струга

Range Rover Sport 2012 Facelift

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 17:06 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Центар

Land Rover Discovery 3

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 13:27 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Кичево

RANGE ROVER VOGUE SE 4.4 SDV8 AUTOBIOGRAPHY

55 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 16:49 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Land Rover Freelander II 4x4 2008 PRV GAZDA

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 13:18 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Чаир

RANGE ROVER

22 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 10:47 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

Range Rover Sport 3.0 HSE

39 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Охрид

SE prodava jip RANGE rover poradi zaminuvanje stranstvo

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 11:33 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Скопје

RANGE ROVER EVOQUE

50 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 10:42 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Скопjе  ·  Центар

Range Rover

65 000 МКД

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 13:03 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам RANGE ROVER VELAR 2020

59 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 65 000 - 69 999
16 фев. 21:26 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Охрид

Land Rover Discovery Sport

39 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 20:10 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Штип

Land Rover Discovery 3

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 фев. 13:37 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Радовиш

LAND ROVER DISCOVERY 3

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 19:18 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава LandRover Discovery Sport 2017

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
07 фев. 10:00 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Карпош

Land Rover Freelander 2.0 diesel

3 300 МКД

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 09:20 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Бутел

Range Rover Sport 2012

23 000 МКД

30 јан. 14:12 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Сарај

RANGE ROVER EVOQUE

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Крива Паланка

LAND ROVER EVOGUE HSE 2.2 TD4 150 KS 4WD LED VIP AUTO

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 20:25 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Охрид

Land rover vo Ohrid

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 12:22 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Кочани

LAND-ROVER RANGE-ROVER VELAR D180 2.0 180HP R-DYNAMIC AUTOMA

47 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 15:22 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Кочани

LAND-ROVER RANGE-ROVER VELAR D180 2.0 180HP R-DYNAMIC AUTOMA

47 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
09 јан. 16:03 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

RANGE ROVER SPORT SDV6 AUTOBIOGRAPHY 2020

85 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
23 дек. 12:27 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Тетово

Range rover sport 3.6 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 13:50 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА RANGE ROVER SPORT 2020 ГОДИНА СО ЦЕЛОСНА ОПРЕМА

84 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 60 000 - 64 999
17 дек. 06:15 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Куманово

Range Rover Sport 3.0 2014Godina so 157.000km

42 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
14 дек. 14:14 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Discovery 2

5 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек. 20:56 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Скопје

Range Rover Sport 3.0

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
22 ноем. 07:30 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Крива Паланка

Land Rover Freelander

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
20 ноем. 11:41 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se Prodava Land Rover Frealender 2 TD4

8 500 МКД

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
15 ноем. 16:16 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Куманово

*RANGE ROVER Evogue 2.0d 4x4 2019god PANORAMA FACELIFT*

25 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
12 ноем. 23:56 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Range Rover Evoque 2.2 150 ks

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 12:00 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Кавадарци

Land Rover Discovery Sport 4x4

21 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999

Половни возила на Land Rover достапни на Пазар3


Добредојдовте на Pazar3.mk - најдобрата платформа за купување и продавање на Rover возила во Македонија. Нашиот сајт нуди голем избор на Rover модели, вклучувајќи ги land rover freelander, land rover discovery, land rover freelander 2. Ви овозможуваме да разгледувате голем број на користени и нови Land Rover возила, кои Доколку барате Rover возило, Пазар3 е Вашиот идеален партнер во оваа авантура.
На нашата платформа ќе најдете и разни модели како land rover, land rover freelander 2, land rover discovery 3, секој од нив со различни карактеристики и предности. Ние ги проверуваме сите огласи за автомобили за да се избегнат потенцијални злоупотреби.
Пребарувањето со клучниот збор “land rover”, пронаоѓањето на land rover возило е лесно и брзо. Пребарајте ги нашите огласи, споредете ги цените и контактирајте со продавачот директно од нашата платформа. Нудиме и детални информации за моделите, користејќи ги клучните зборови како: “land rover skopje” и “land rover pazar3”,за да Ви помогнеме во изборот на најдоброто возило за Вашиот буџет и потреби.
Не губете време, пребарајте ги огласите за land rover на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален автомобил.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации