Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Ауди - Продажба на нови и користени автомобили од марката Ауди

TT , 68
100 , 22
200 , 3
80 , 91
90 , 1
A1 , 12
A2 , 60
A3 , 1548
A4 , 2773
A5 , 325
A6 , 1846
A7 , 128
A8 , 255
Allroad , 31
Cabriolet , 8
e-tron , 4
Q3 , 46
Q5 , 135
Q7 , 209
QUATTRO , 12
R8 , 3
RSQ3 , 1
SQ5 , 2
TT , 18

Нудите автомобил за продажба од марката ауди? А досега се соочувавте со потешкотии при продавањето без разлика дали се работеше за нов, или пак предобро сочуван автомобил?


Не грижете се! Се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на вашите ауди автомобили - ауди а3, ауди 6, ауди а3 1.6 бензин, audi a4 2008, audi a3 2010, audi a1, audi a2, а истиот тој оглас ќе Ви донесе загарантирани купувачи во рекордно време!

28 фев. 19:02
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  TT  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi TT 2.0 tfsi 200hp NE UVEZUVANO

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:55
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 09:12
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Куманово

Audi Q5

31 500 МКД


Денес 17:56
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

52 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 17:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Куманово

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Денес 16:46 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 16:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A5 2.0tdi AutoMilano

27 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:58 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDİ A5 COUPE SLİNE

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:55 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 13:59 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A4 2.0tdi AutoMilano

30 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:55
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:55 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Денес 11:45 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:56 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI 3 S-LINE TDI

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A3 1.6 tdi 2011god-MOBIL STEF

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:24 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI Q5 2.0 TDi 2xS-Line 4x4 170ks

13 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:04 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi Sline SPORTBACK

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:17
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Куманово

Audi A7 Mild Hybrid 286hp Cena po Dogovor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:14 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

AUDI A3 1.6 FSI - Prva boja...Registrirano

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Центар

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:12 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар  ·  Маврово

Audi a4 2.0 tdi 110kw 150

11 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:20
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A6 3.0 TDI 214hp

25 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:18 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A3 1.6 TDI Ultra (S-Tronic)

14 290 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 2.0TDI 16V 177KS 9DSG TRONIK BESPREKORNA SOSTOJBA-13

16 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:07 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Кочани

Audi A7 3.0 Quattro 245ks Matrixx

21 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:04 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 1.6 TDI 77 kw 2014 god

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 07:01 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 g-tron

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 07:00 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 g-tron

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 22:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Гостивар

Audi A7 3.0 TDI quattro matrix uvoz od Svajcarija

27 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
28 фев. 21:13 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Крива Паланка

Audi A7 3.0TDi 204 S-LINE BI-XENON/NAVI - 2012

18 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

Audi A6 45TDI 231ks 97.000KM - 2019

45 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Крива Паланка

Audi Q5 2.0TDi 170ks AVTOMATIK QUATTRO 4x4 - 2010

14 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

8 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi 140ks S-LINE FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 10

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

Audi A4 2.0TDi 150ks S-LINE NAVI/XENON/KOZHA - 2015

14 950 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

Audi A6 3.0TDi 204ks AVTOMATIK NAVI/KOZHA/XENON - 2012

16 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:34 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

Audi A4 2.0TDi 143ks 6brzini NAVI/XENON/ KOZHA - 2009

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:34 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

Audi A6 3.0TDi 245ks QUATTRO XENON/NAVI/KOZHA - 2015

19 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 19:10 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Штип

Audi A6 Avant Sport Line 40tdi S-Tronic Automatic

43 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
28 фев. 19:02
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  TT  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi TT 2.0 tfsi 200hp NE UVEZUVANO

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 18:10 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A4 2.0 TDI 177HP QUATTRO DSG

18 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 15:08 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A6 3.0 TDI S-LINE

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 14:32 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 Allroad

16 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 14:27 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 11:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 Allroad

16 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 11:28 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI Q7 3.0 TDI(239Ps) QUATTRO "TOP SOSTOJBA" ������

10 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 11:27 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE 2005 Godina TOP SOSTOJBA ����

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Дали сте знаеле: "ауди", "audi 3", "продавам ауди", "audi a7", се едни од најчестите фрази кои се употребуваат за пребарување но и за објавување на огласи, а тоа говори многу за богатата понуда и побарувачка која што е достапна на нашиот сајт!Зошто Пазар3 е одлично место за да го продадете вашето ауди возило?


Причините за да објавите оглас во кое ги нудите вашите автомобили за продажба од брендот ауди се многубројни, но, сепак, Пазар3 се одлучи да Ви понуди само дел од големиот број на причини, за кои што сметаме дека ќе Ви бидат од најголема кориост!


Огромна побарувачка и понуда - Пазар3 е вистинското место кое што ги спојува оние кои се заинтересирани за купување на ауди автомобили, но и за оние кои што сакаат да ги понудат своите автомобили за продажба, а во ова ќе се уверите и самите откако ќе ги разгледате огласите.


Тука, луѓето постојано нудат и имаат потреба од секаков вид на ауди коли - audi a4 2008, audi a3 2010, audi a1, audi a2, audi a3 2010, audi a5, ауди а3 1.6 бензин, а тоа е одлично за секој еден од вас, особено за продавачите кои се заинтересирани за брза и ефикасна продажба на автомобили!


Најголемо огласувачко место - за ваша информација, Пазар3 важи за најголемиот огласувачки и купопродажен сајт во државата, а тоа значи дека тука ќе можете да купите или пак продадете буквално што и да посакате, почнувајќи од живеалишта, возила, автомобили од сите брендови вклучувајќи го ауди, електроника, спортска опрема па се од она што му е потребно на вашиот дом и семејство.


Тоа значи дека откако ќе објавите оглас налик на продавам "ауди", огромен број на заинтересирани клиенти ќе Ве контактираат, а тоа ќе резултира со брза и ефикасна продажба, онаква каква што сакате и заслужувате!


Феноменална посетеност - за да го продадете вашето ауди, потребно е луѓето да дознаат за вашата потреба, така?


Пазар3 Ви го обезбедува ова задоволство благодарејќи на дневната посетеност од над 70 000 посетители која што ќе Ви гарантира дека вашите огласи ќе бидат секогаш видени од огромен спектар на луѓе.Совети за пребарување и регистрирање на огласи


Ако сакате да ги следите огласите, и да видите какви видови на ауди автомобили се нудат на нашиот сајт, тогаш најдобриот начин за тоа би било да го искористите полето за пребарување, а во него, внесете клучни зборови кои соодејствуваат со тоа што го барате.


Пример - "ауди", "audi", "audi a4 2008", "audi a3 2010", "audi a2", "audi a3 2020", "audi a5" и тн, а откако ќе го сторите тоа, нашиот систем ќе Ви прикаже персонализиран избор на огласи чија природа е токму онаква каква што барате.


Кога станува збор за објавување на огласи, потребно е да внимавате на правилата за огласување, но и на уредувањето на огласите кое што подразбира пишување на кратки, јасни и едноставни огласи кои се разбирливи за читателите.


На пример, продавам "ауди" е добар пример за наслов, но, вашата порака би била уште подобро разбрана доколку насловот го содржи и моделот - audi a1, audi a2, ауди 6 и тн.


За крај, во главниот дел на огласот наведете повеќе информации околу состојбата, километражата, опремата и сл, а во завршниот дел наведете го вашиот телефонски број за контакт.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации