Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kamion,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kamion | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:52 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGS  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAN TGS 18.500 4x4 Tegljač

50 900 ЕУР

21 мај 15:10 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGM  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAN TGM 26.290 - Kamion Smećar

17 500 ЕУР

15 мај 07:59
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kamion MAN

08 мај 15:58 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  CF  ·  Скопjе  ·  Скопје

DAF CF 65.220 - Autotransporter

20 150 ЕУР

03 мај 12:16 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  420  ·  Куманово

Kamion Volvo

28 апр. 20:55 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAKINERI SHATKA ANESORE GYPA

26 апр. 10:11 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Неготино

Kamion Volvo 2013

24 000 ЕУР

22 апр. 21:44 Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Premium  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam kamion

1 ЕУР

13 апр. 16:46 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Куманово

MAN TGA 18.390 tandem komplet

13 000 ЕУР

13 апр. 16:39 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  18-33  ·  Куманово

Mercedes Axor 1833

13 000 ЕУР

09 апр. 21:38 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kamion man 4 osovinec

05 апр. 22:06 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Actros  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kamion Mercedes Benz

03 апр. 23:44 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Куманово

Iveco daily 35s14 b kategorija

11 000 ЕУР

28 мар. 18:34 Градежни машини  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bager Liebherr 902 i kamion Raba Turbo

26 мар. 04:47 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 450  ·  Скопjе  ·  Скопје

Scania R450, 2015.god, EURO VI

18 000 ЕУР

24 мар. 12:39 Товарни и Влечни возила  ·  Zastava  ·  640  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kamion zastava 640

1 800 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kamion | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

kamion Kamioni kamion kamioni Kamion kiper kamion Kamioni kamion kamion kamion

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации