Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 дек. 11:41 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  440  ·  Свети Николе

Injektor za Volvo eev eur 5

150 ЕУР

12 ноем. 15:32 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  10-13  ·  Свети Николе

Mercedes 1013

3 400 ЕУР

15 ноем. 18:04 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Свети Николе

Iveco Daily 3.0

7 800 ЕУР

15 јан. 17:46 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Свети Николе

Se prodava

15 јан. 03:16 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Свети Николе

Se prodava

28 ноем. 10:40 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  CF  ·  Свети Николе

Kamion DAF CF 460

9 900 ЕУР

07 јан. 05:47 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Свети Николе

Man tga410

1 ЕУР

06 јан. 16:37 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Свети Николе

Man tga410

1 ЕУР

25 дек. 23:02 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  440  ·  Свети Николе

VOLVO FH 440 TANDEM EURO 5

10 000 000 МКД

18 јул. 12:24 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R420  ·  Свети Николе

SCANIA R420 LB6X2 4MLB TANDEM

10 800 ЕУР

04 дек. 05:06 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  420  ·  Свети Николе

Volvo cetriosovinec

01 окт. 17:09 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Свети Николе

Man tg460

19 апр. 19:11 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.420  ·  Свети Николе

SCANIA 124L-420

25 јан. 21:00 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Свети Николе

Man tg460

18 јан. 17:15 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Свети Николе

MAN TGA

24 дек. 14:27 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Свети Николе

Man TGA 460

19 септ. 16:10 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Свети Николе

Man TGA 460

29 авг. 18:05 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.400  ·  Свети Николе

Scania 124.400

12 авг. 21:14 Товарни и Влечни возила  ·  Ford  ·  Transit  ·  Свети Николе

Ford Transit -07

24 јун. 15:40 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  FAP  ·  Свети Николе

FAP 1620 BD 1

2 200 ЕУР

31 мај 17:17 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 420  ·  Свети Николе

Scania R 420

03 фев. 16:41 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 420  ·  Свети Николе

Scania R 420

03 фев. 16:13 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.400  ·  Свети Николе

Scania 124.400

26 мај 18:06 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Свети Николе

MERCEDES MB 100

25 дек. 15:58 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Свети Николе

IVECO STRALIS

35 000 ЕУР

05 септ. 13:22 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Свети Николе

Kia Asia Topic

1 700 ЕУР

02 јул. 22:05 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Свети Николе

VOLVO FH BG TABLI -06

14 000 ЕУР

08 апр. 16:18 Товарни и Влечни возила  ·  Citroen  ·  Jumper  ·  Свети Николе

Kombe Citroen

2 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации