Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на комбајни од различни брендови

Продавате комбајн? Најлесен и најбрз начин за продажба на Вашиот комбајн е доколку истиот го огласувате онлајн на најголемиот огласник за продажба на нови или половни производи - Pazar3.mk! Тука, во оваа категорија на сајтот се врши продажба на комбајни од сите марки и модели. Нов или половен комбајн - активни се огласите за продажба на комбајни од страна на физички лица и претпријатија.

07 јун. 15:54 ,

ZMAJ

10 апр. 08:57 ,

Kombajn Simpa Z

3 100 ЕУР

27 септ. 08:52 ,

Heder za pcenka troreden

2 500 ЕУР

Нашата држава претставува земјоделска земја! Голем број на поединци како и семејства се занимаваат со извршување на одредена земјоделска активност.Секој регион од земјата е добро познат по производството на одредена земјоделска култура. Дел од населението се занимава со производство на овошни култури како јаболка, праски, црни сливи и слично, дел се занимава со производство на зеленчук како што се пиперки, патлиџани, краставици и слично, а дел од населението пак, особено во Пелагонискиот регион се занимава со производство на жито и други житни кулутри.Во Пелагонскиот регион се користи специјална земјоделска механизација за обработка и производство на житните култури како што се пченица, овес, 'рж, јачмен и слично. Широко распространета е употребата на комбајн за обработка на овие типови на земјоделски култури.


Сите оние кои имаат комбајн кој повеќе не им одговара и имаат потреба да го продадат, истиот можат да го огласуваат на Пазар3.мк. Исто така и фирмите кои вршат продажба на земјоделска механизација, можат да регистрираат оглас за продажба на комбајн на Пазар3.мк!
Онлајн огласување на комбајн - лесна и едноставна продажба!


Доколку сте заинтересирани за продажба на комбајн, истиот можете најлесно и најбрзо да го продадете со огласување на Пазар3.мк!


Во оваа категорија на сајтот се продаваат различни модели и брендови на комбајни. Се продава комбајн New holland, kombajn Zmaj 135, John Deere 6610, kombajn Masey Ferguson 620, и многу други брендови и модели на комбајни.


Доколку продавате нов или половен комбајн, едноставно пополнете го формуларот со потребните информации и очекувајте ги сите заинтересирани за купување на комбајн да Ве контактираат во најскоро време.
Совети за побрза онлајн продажба на комбајн


Пазар3.мк секојдневно е посетуват од многу голема публика, заинтересирана за купување најразлични производи или услуги. Потенцијалните купувачи на Вашиот комбајн исто така се присутни на сајтот, пребарувајќи можеби, токму за Вашиот модел на комбајн.


Со цел полесно и побрзо да го продадете Вашиот комбајн во прилог Ви наведуваме неколку совети или практики.1. Фотографии


Направете неколку добри фотографии. Фотографирајте го комбајнот од сите страни со цел купувачот да може лесно да ја забележи ситуацијата во која што се наоѓа комбајнот.2. Опис


Напишете детален опис за карактеристиките и состојбата на комбајнот. Сите детали кои би можеле да го истакнат Вашиот оглас за продажба на комбајн пред останатите, вметнете ги во овој дел.3. Цена


Купувачите претпочитаат огласи на кои што јасно е наведена цената на производот.4. Контакт информации


Во огласот за продажба на комбајн наведете точни контакт информации како што се телфонски број и/или емаил. На тој начин сите заинтересирани купувачи на комбајни би можеле да Ве контактираат доколку имаат дополнителни прашања околу производот што го продавате.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации