Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на трактори, комбајни, мотокултиватори и други земјоделски машини

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на секакви видови на zemjodelski masini, како трактори, комбајни, мотокултиватори, балирачки, сеноберачи и друга приклучна механизација. Доколку Вие продавате некаква земјоделска машина, или сте фирма специјализирана за продажба на zemjodelski masini и приклучна механизација, регистрирајте оглас како физичко лице, или продавајте во делот наменет за продавници.

12 апр. 16:11
Линк
Трактори  ·  Друга марка  ·  Ford  ·  Крива Паланка

Ford 2000

11 апр. 18:44
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA ZA TRAKTOR

1 100 ЕУР


14 апр. 21:00 Мотокултиватори  ·  Скопjе  ·  Илинден

prodavam IMT 509 so dodatna mehanizacija

500 ЕУР

14 апр. 19:01 Приклучни машини  ·  Гостивар

Sip roto 135 Slovenia

1 200 ЕУР

14 апр. 18:55 Приклучни машини  ·  Гостивар

Seno sobiracka i vrtacka

1 000 ЕУР

13 апр. 20:44 Трактори  ·  IMT  ·  533  ·  Куманово

трактор IMT 533 / traktor IMT 533

2 250 ЕУР

13 апр. 17:06 Трактори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vladimirec T 25

1 550 ЕУР

12 апр. 20:53
Линк
Приклучни машини  ·  Куманово  ·  Липково

Rotaciona kocacka Rotolynx

700 ЕУР

12 апр. 16:11 Трактори  ·  Друга марка  ·  Ford  ·  Крива Паланка

Ford 2000

11 апр. 18:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA ZA TRAKTOR

1 100 ЕУР

11 апр. 17:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Domasna rakija

230 МКД

11 апр. 16:32 Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor IMT 549

11 апр. 14:35 Друго  ·  Тетово

Shport mbledhese frutash apo për punë në lartesi

1 200 ЕУР

09 апр. 21:48 Комбајни  ·  Радовиш

Se prodava newholland clsyson s1540

09 апр. 19:59 Мотокултиватори  ·  Штип

Oprema za Motokultivator Imt 506

100 ЕУР Намалена цена

09 апр. 07:13 Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Otkup na havarisani i zdravi traktori

09 апр. 05:18 Мотокултиватори  ·  Скопjе  ·  Сарај

Motokultivator kultivator Labin Progres so freza

1 500 ЕУР

07 апр. 12:03 Приклучни машини  ·  Битола

Prskalica, Ciklon, Grlac, Brana, Prikolica

500 ЕУР

05 апр. 14:59 Приклучни машини  ·  Битола

Prskalica i Ciklon

550 ЕУР

04 апр. 18:53 Трактори  ·  IMT  ·  533  ·  Куманово

IMT 533, IMT 539, IMT 542 i IMT 557

1 ЕУР

04 апр. 13:35 Трактори  ·  Друга марка  ·  Fordson Dexta  ·  Радовиш

Traktor Fordson Dexta

1 800 ЕУР

04 апр. 10:51 Мотокултиватори  ·  Крива Паланка

MOTOKULTIVATOR IMT 506

800 ЕУР

04 апр. 05:12 Трактори  ·  Fiat  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Fiat 880 dt5

14 000 ЕУР

03 апр. 21:34 Приклучни машини  ·  Кавадарци

Traktorska Prikolica

1 ЕУР

02 апр. 05:36 Трактори  ·  Massey Ferguson  ·  Drug model  ·  Берово

Massey Ferguson 3630

01 апр. 21:36 Друго  ·  Штип  ·  Карбинци

Traktor kosilica

1 500 ЕУР

31 мар. 18:26 Трактори  ·  Друга марка  ·  Tomo Vinkovic  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Toma vinkovic kako nov

2 500 ЕУР

29 мар. 14:55 Трактори  ·  Друга марка  ·  Hurliman  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Traktor Hurliman

20 000 ЕУР

29 мар. 14:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

нови плугови

33 500 МКД

28 мар. 17:09 Друго  ·  Велес

SE PRODAVAAT NIVI VO SELO SUJAKLARI velesko

28 мар. 17:01 Трактори  ·  Друга марка  ·  Tomo Vinkovic  ·  Гостивар

Се продава

26 мар. 17:32 Трактори  ·  Massey Ferguson  ·  135  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vladimirec T 25

1 550 ЕУР

26 мар. 16:09 Приклучни машини  ·  Тетово

Mjete Bujqësore në Mazgit kosov km7 Prishtinë-Mitrovicë

1 ЕУР

26 мар. 16:08 Трактори  ·  Kubota  ·  Drug model  ·  Куманово

Traktor Kubota

1 500 ЕУР

25 мар. 22:27 Мотокултиватори  ·  Ресен

Motokultivator IMT-506

800 ЕУР

25 мар. 00:02 Трактори  ·  Massey Ferguson  ·  Drug model  ·  Куманово

Massey Ferguson 130

1 800 ЕУР

20 мар. 19:50 Трактори  ·  IMT  ·  533  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Se prodava traktor IMT 533 vo odlicna sostojba

2 500 ЕУР Намалена цена

20 мар. 16:53 Трактори  ·  John Deere  ·  2140  ·  Велес  ·  Чашка

Shitet Traktor / Се продава трактор

13 500 ЕУР

20 мар. 14:49 Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor IMT549

20 мар. 14:43 Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor 549

20 мар. 14:38 Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor IMT549

Zemjodelski masini за ефикасно и ефективно земјоделско производство


Македонија е добро позната по производството на најразлични земјоделски култури. Поволните климатски услови и квалитетната почва, овозможуваат во сите реони од земјата да се произведуваат најразлични видови на земјоделски култури вклучувајќи овошје, зеленчук и житарки.


За потребите на секој земјоделец, Пазар3 креираше посебна категорија на сајтот каде што се огласуваат најразлични zemjodelski masini. Тука се врши продажба на секаков вид на нови и половни zemjodelski masini, нови и половни трактори, косачки, тримери, мотокултиватори, фрези, сеалки и друга приклучна земјоделска механизација.


Продажба на трактори од производителите IMT, Ferguson, Fiat...


Тракторите како едни од нај неопходните zemjodelski masini се најчесто огласувани на Пазар3.мк. Нови или половни трактори се продаваат секојдневно од страна на физички лица и продавници за продажба на zemjodelski masini.


Огласите за продажба на IMT трактори се најзастепни во под категоријата "Трактори". Интересот за продажба и купување на големите John Deere трактори кои се наменети за употреба на поголемите фарми, е исто така многу голем. Нови трактори John Deere по одлична цена исто така се огласуваат на Пазар3.


Земјоделска механизација и приклучни машини


Доколку сакате да набавите zemjodelski masini и приклучнa механизација по поволни цени, секојдневно проверувајте ги огласите на Пазар3. Секој земјоделец има потреба од различна земјоделска опрема и приклучна механизација за обработка на нивното земјиште. Широк асортиман на приклучни машини, балирачки, плугови, атомизери, фрези, косачки и многу други се продава на Пазар3.


Без разлика дали Ви е потребна машина за сеење, плугови за орање, балирачка, машина за вадење на компири, машина за нижење тутун, атомизер, или друг вид на zemjodelski masini, на Пазар3 ќе најдете се за успешно производство на јаболка, тутун, пченица, пченка, лешници, и други земјоделски производи.


Огласување на Вашите zemjodelski masini


Дали поседувате плугови кои веќе не Ви се потребни? Сакате да го продадете стариот трактор за да го замените со нов, современ трактор кој ќе одговори на Вашето зголемено производство?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на zemjodelski masini на Пазар3 е многу едноставнa.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за zemjodelskite masini што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава исти или слични zemjodelski masini.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на zemjodelski masini и приклучна механизација - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на земјоделската механизација!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации