Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на комбајни од различни брендови

Продавате комбајн? Најлесен и најбрз начин за продажба на Вашиот комбајн е доколку истиот го огласувате онлајн на најголемиот огласник за продажба на нови или половни производи - Pazar3.mk! Тука, во оваа категорија на сајтот се врши продажба на комбајни од сите марки и модели. Нов или половен комбајн - активни се огласите за продажба на комбајни од страна на физички лица и претпријатија.

15 јан. 04:11 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

New Holland M140 I Sampo 500

18 000 ЕУР

30 окт. 20:06 Комбајни  ·  Велес

Kombajn Massey Ferguson 520

14 мај 21:11 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

dzohn deere kombajn 1052

19 000 ЕУР

09 мар. 08:06 Комбајни  ·  Радовиш

New holand 1520 kombajn

4 990 ЕУР

27 дек. 18:15 Комбајни  ·  Тетово

Mbjdhse miser 4 rena zvicerane

280 ЕУР

25 дек. 06:05 Комбајни  ·  Дебар

Kombajn Zmaj

24 ноем. 05:44 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blurse per Kallamoq grur etj

120 ЕУР

13 ноем. 14:03 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blurse per Kallamoq etj

120 ЕУР

26 окт. 21:50 Комбајни  ·  Штип

Kombajn New Holland TX30

05 септ. 23:52 Комбајни  ·  Тетово

Prekolic 1aks 3ton kiper 3.10m 1.50m 0.60cm

1 800 ЕУР Price Reduced

20 авг. 14:44 Комбајни  ·  Тетово  ·  Теарце

Lamborghini 956 4x4 98ps 72kw 1987 me kabin 11500€

11 500 ЕУР

19 авг. 07:25 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Карпош

Freza 2m Bomet e perdort gjendje t mir pune

800 ЕУР

04 авг. 15:41 Комбајни  ·  Куманово

Amazon 15 rensh grur elb bari jonxhe etj

480 ЕУР

06 јул. 09:31 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Скопје

Claas dominator 88s

222 ЕУР

20 јун. 17:17 Комбајни  ·  Радовиш

Се продава

16 јун. 00:59 Комбајни  ·  Радовиш

New holland

6 000 ЕУР

14 јун. 19:25 Комбајни  ·  Гостивар

Zmaj-135

17 мај 10:14 Комбајни  ·  Струга

Baliracka vo dobra sostojba

11 мај 10:56 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Motor od kombajn S44

20 апр. 11:46 Комбајни  ·  Штип

Kombajn vo odlicna sostojba

10 апр. 08:57 Комбајни  ·  Струга

Kombajn Simpa Z

3 100 ЕУР

04 апр. 16:14 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Аеродром

deutz fahr 6006 d 4 klipsh n Mazgit 3800€

3 800 ЕУР

23 мар. 14:21 Комбајни  ·  Прилеп

New Holland

22 мар. 20:58 Комбајни  ·  Прилеп

New Holland kombanj

17 мар. 21:35 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvoreden berac za pcenka Zmaj

4 000 ЕУР

17 мар. 20:26 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Центар

Berac za pcenka

4 000 ЕУР

08 јан. 16:15 Комбајни  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kombajni

24 дек. 20:39 Комбајни  ·  Прилеп

New Holland TX

30 ноем. 22:57 Комбајни  ·  Гостивар

Kombaj 135

30 ноем. 17:43 Комбајни  ·  Тетово  ·  Теарце

Kombajn Zmaj 132

4 699 ЕУР

30 ноем. 17:03 Комбајни  ·  Тетово  ·  Боговиње

Kombajn John Deere 930

5 000 ЕУР

29 ноем. 22:32 Комбајни  ·  Штип  ·  Карбинци

Kombajn New holland

29 ноем. 20:45 Комбајни  ·  Тетово

John Deere 5460

18 500 ЕУР

Нашата држава претставува земјоделска земја! Голем број на поединци како и семејства се занимаваат со извршување на одредена земјоделска активност.Секој регион од земјата е добро познат по производството на одредена земјоделска култура. Дел од населението се занимава со производство на овошни култури како јаболка, праски, црни сливи и слично, дел се занимава со производство на зеленчук како што се пиперки, патлиџани, краставици и слично, а дел од населението пак, особено во Пелагонискиот регион се занимава со производство на жито и други житни кулутри.Во Пелагонскиот регион се користи специјална земјоделска механизација за обработка и производство на житните култури како што се пченица, овес, 'рж, јачмен и слично. Широко распространета е употребата на комбајн за обработка на овие типови на земјоделски култури.


Сите оние кои имаат комбајн кој повеќе не им одговара и имаат потреба да го продадат, истиот можат да го огласуваат на Пазар3.мк. Исто така и фирмите кои вршат продажба на земјоделска механизација, можат да регистрираат оглас за продажба на комбајн на Пазар3.мк!
Онлајн огласување на комбајн - лесна и едноставна продажба!


Доколку сте заинтересирани за продажба на комбајн, истиот можете најлесно и најбрзо да го продадете со огласување на Пазар3.мк!


Во оваа категорија на сајтот се продаваат различни модели и брендови на комбајни. Се продава комбајн New holland, kombajn Zmaj 135, John Deere 6610, kombajn Masey Ferguson 620, и многу други брендови и модели на комбајни.


Доколку продавате нов или половен комбајн, едноставно пополнете го формуларот со потребните информации и очекувајте ги сите заинтересирани за купување на комбајн да Ве контактираат во најскоро време.
Совети за побрза онлајн продажба на комбајн


Пазар3.мк секојдневно е посетуват од многу голема публика, заинтересирана за купување најразлични производи или услуги. Потенцијалните купувачи на Вашиот комбајн исто така се присутни на сајтот, пребарувајќи можеби, токму за Вашиот модел на комбајн.


Со цел полесно и побрзо да го продадете Вашиот комбајн во прилог Ви наведуваме неколку совети или практики.1. Фотографии


Направете неколку добри фотографии. Фотографирајте го комбајнот од сите страни со цел купувачот да може лесно да ја забележи ситуацијата во која што се наоѓа комбајнот.2. Опис


Напишете детален опис за карактеристиките и состојбата на комбајнот. Сите детали кои би можеле да го истакнат Вашиот оглас за продажба на комбајн пред останатите, вметнете ги во овој дел.3. Цена


Купувачите претпочитаат огласи на кои што јасно е наведена цената на производот.4. Контакт информации


Во огласот за продажба на комбајн наведете точни контакт информации како што се телфонски број и/или емаил. На тој начин сите заинтересирани купувачи на комбајни би можеле да Ве контактираат доколку имаат дополнителни прашања околу производот што го продавате.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации