Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мај 04:32
Линк
Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kompletno namestena kukja na ekskluzivna lokacija

280 000 ЕУР

Број на соби: 9
19 мај 11:18 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka na ul. Disanska / Куќа на ул. Дисанска

175 000 ЕУР

Број на соби: 10
13 мај 13:39 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka na ul Slovenska vo Kavadarci

Број на соби: 5
06 мај 11:35 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Se prodava kukja

78 000 ЕУР

Број на соби: 5
13 мар. 14:21 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kompletno uredena kuka na ekstra lokacija

128 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Површина: 150
12 мар. 12:29 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4
07 мар. 00:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SPRAT OD KUCA

52 000 МКД

Број на соби: 3,5
06 мар. 09:03 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

продавам куќа Кавадарци

Број на соби: 8
30 јан. 14:12 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kupuvam kuka

29 јан. 14:40 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kupuvam kuka do 30 000 evra

29 јан. 13:10 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

СЕ ПРОДАВА КУЌА

1 ЕУР

Број на соби: 5
10 јан. 06:46 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava vednas vseliva kukja vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 180
09 јан. 20:28 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava vednas vseliva kukja vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 180
04 јан. 21:57 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава

Број на соби: 3,5
Површина: 120
03 јан. 22:16 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава куќа на одлична локација

110 ЕУР

Број на соби: 4
24 ноем. 12:45 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Sprat od kuka 110m2

25 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
05 ноем. 23:13 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 ноем. 23:11 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 ноем. 22:39 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Нова куќа

160 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
03 ноем. 04:44 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Sprat od kuka 110m2

33 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
01 ноем. 08:37 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава куќа во Кавадарци

Број на соби: 5
02 септ. 10:56 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Росоман

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО С. РИБАРЦИ

Број на соби: 6
Површина: 80
30 авг. 18:10 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Se prodava kuka

Број на соби: 5
22 авг. 09:33 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka od 330m2 vo Kavadarci

Број на соби: 5
20 авг. 11:59 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Изнајмувам наместен спрат од куќа

Број на соби: 3
18 авг. 21:57 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo selo Begniste

Број на соби: 4
11 авг. 21:02 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава куќа во срцето на Кавадарци

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
21 јун. 14:59 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 10
17 јун. 19:58 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka na dva kata vo Kavadarci

Број на соби: 5
06 јун. 19:25 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Куќа во С. Паликура

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 јун. 05:37 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
14 мај 13:16 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo centarot na Kavadarci

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 апр. 13:55 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
28 мар. 14:00 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Nov kondominium vo Kavadarci

240 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 мар. 20:51 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se izdavat apartmani na 13km od Kavadarci vo s.Dabnishte

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 6
Површина: 50
19 мар. 09:13 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se iznajmuva namesten sprat od kuka

Број на соби: 4
17 мар. 12:56 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
10 мар. 02:21 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Куќа за продажба

Број на соби: 2
08 мар. 20:00 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 60
05 мар. 16:39 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава семејна куќа во Кавадарци

Број на соби: 8
05 мар. 16:31 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Се продава куќа во Кавадарци на мирна локација

Број на соби: 8
Површина: 160
24 фев. 17:29 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
31 јан. 23:59 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava

70 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
31 јан. 13:00 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 5
09 јан. 14:18 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka 700m2

35 МКД

Број на соби: > 10
03 јан. 05:39 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se prodava

1 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации