Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор овоштарник,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: овоштарник | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 окт. 21:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Се продава Куќа од 100м2 и плац 900м2 во Побожје

78 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
01 окт. 23:19 Куќи/Вили  ·  Велес

Продажба на куќа / викендица во Отовица, Велешко езеро

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 септ. 09:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Штип

вила со 2 декар на атрактивна локација сутла

190 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 200
23 авг. 23:45 Куќи/Вили  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Се продава куќа со голем двор и овоштарник во Кривогаштани

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 40
09 јун. 15:59 Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka i ovostarnik super cena

120 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
06 апр. 17:19 Куќи/Вили  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Продавам Плац со мала куќа и овоштарник

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 16:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Zelezara

310 000 ЕУР

Број на соби: 9
Онлајн
09 јан. 11:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golem plac so kuka i baraka vo Cento

160 000 ЕУР

Број на соби: 10
Онлајн
06 дек. 01:11 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka so plac vo s.Novo Selo, Kumanovo

Број на соби: 7
06 јул. 15:38 Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka vo Ohrid

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
30 јан. 16:03 Куќи/Вили  ·  Виница

Kuka vo Vinica

Број на соби: 7
30 ноем. 19:03 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka vo s.Tabanovce

Број на соби: 3
22 септ. 02:35 Куќи/Вили  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО ОБЛЕШЕВО

38 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
24 јун. 14:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka so pridruzni objekti

Број на соби: 5
Површина: 200
29 апр. 16:57 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vikendica vo Markov Manastir

Број на соби: 5
05 дек. 21:47 Куќи/Вили  ·  Куманово

Imot so kuka i bazen

Број на соби: 8
09 окт. 00:31 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Kuka so ovostarnik

Број на соби: 7
Површина: 120
12 јул. 09:33 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka so ovostarnik vo Kumanovo

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
19 фев. 14:18 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka vo naselba Tri Cesmi Stip

Број на соби: 4
20 ноем. 00:15 Куќи/Вили  ·  Битола

Vila vo s Oleveni nas Kole Kaninski

20 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 окт. 23:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kuka i plac od 1200m2 vo Ilinden

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
29 авг. 10:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kuka vo Saraj

Број на соби: 5
Површина: 160
10 авг. 09:47 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka so dvor od 80m2 sos pomosni prostori

Број на соби: 3
Површина: 80
02 јун. 12:21 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka so ovostarnik

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
30 мар. 23:34 Куќи/Вили  ·  Битола

NOVA DVOSPRATNA KUKA ITNO I POVOLNO

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
19 фев. 18:58 Куќи/Вили  ·  Велес

Kuka od 151m2 vo Otovica

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 јан. 11:41 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Dolno Sonje

Број на соби: 3
14 окт. 22:06 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka od 140m2 vo Gorno Sonje

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 140
13 мар. 13:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

KUKA OD 100M2 SO DVORNO MESTO 1000M2

Број на соби: 5
Површина: 100
23 дек. 09:22 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka od 177m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 3
14 ноем. 14:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

KUKA SO DVORNO MESTO 100M2

Број на соби: 5
Површина: 100
09 ноем. 12:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Vikendica vo Markov manastir

Број на соби: 5
29 авг. 13:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kuka so dvorno mesto vo Bunardzik

Број на соби: 5
Површина: 100
22 авг. 12:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka od 150m2 vo nas.Radishani

Број на соби: 6
Површина: 150
21 фев. 16:13 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka so ovostarnik vo Sveti Nikole

Број на соби: 6
24 авг. 20:05 Куќи/Вили  ·  Штип

Vila od 160m2 vo Sutlak Stip

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 160
24 авг. 16:05 Куќи/Вили  ·  Штип

Vila od 160m2 vo Sutlak

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 160
09 мај 12:39 Куќи/Вили  ·  Велес

Kuka od 360m2 vo Veles

Број на соби: 5
01 мај 17:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka 70m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 3
26 јан. 17:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

KUKA 1150M2 VO VOLKOVO

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување овоштарник | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации