Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kuka,по категорија Куќи/Вили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kuka | Сите | Куќи/Вили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 18:33 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se prodava nova Kuka vo Strumica naselba Sofilar

1 ЕУР

Број на соби: 8
15 апр. 15:26 Куќи/Вили  ·  Струмица

Dvokatna kuka

108 000 ЕУР

Број на соби: 8
29 мар. 18:42 Куќи/Вили  ·  Струмица

se prodava kuka

Број на соби: 6
29 мар. 15:28 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 2
Површина: 40
06 мар. 23:03 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Kuka vo Vasilevo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
06 мар. 23:27 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Kuka vo Vasilevo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
12 фев. 22:07 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se prodava kuka,cena po dogovor

1 МКД

Број на соби: 5
08 фев. 16:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka od 360m2 vo Strumica

Број на соби: > 10
28 дек. 17:36 Куќи/Вили  ·  Струмица

SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKA

Број на соби: 2,5
Површина: 70
27 дек. 11:20 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka od 200m2 vo centar na Strumica

Број на соби: 7
Површина: 200
13 дек. 16:43 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava sprat od kuka 120m2 vo Strumica

Број на соби: 4
03 ноем. 12:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

61 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 7
Површина: 130
27 септ. 18:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nova kuka vo Strumica

220 000 ЕУР

Број на соби: 10
22 септ. 12:57 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: > 10
27 јул. 17:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

KUKA VO STRUMICA

Број на соби: 9
26 јун. 08:37 Куќи/Вили  ·  Струмица

Sprat od kuka vo strog centar na gradot

Број на соби: 4
Површина: 80
09 јун. 14:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nova kuka vo Strumica

135 000 ЕУР

Број на соби: 10
31 мај 15:25 Куќи/Вили  ·  Струмица

Del od kuka vo Strumica

Број на соби: 5
Површина: 180
13 мај 22:29 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Босилово

Imot so kuka i supa

65 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 5
28 апр. 16:58 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo strog centar na Strumica itno

Број на соби: 5
03 апр. 12:29 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

Број на соби: 7
Површина: 200
01 апр. 21:13 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava kuka

Број на соби: 3
29 мар. 19:54 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica ul.Drvarska br.44

Број на соби: 7
20 фев. 10:50 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka 300m2 vo centar na Strumica

Број на соби: > 10
16 фев. 08:17 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 3
13 фев. 11:57 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo strog centar do Global

Број на соби: 7
11 фев. 08:51 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

224 000 ЕУР

Број на соби: 7
30 јан. 14:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 јан. 10:32 Куќи/Вили  ·  Струмица

Sprat od kuka so poseben vlez i parking mesto

Број на соби: 7
Површина: 100
16 јан. 08:01 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo strog centar do global sproti mat star

Број на соби: 9
20 дек. 19:19 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 5
14 окт. 12:35 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Mesnosta Sofilar vo Strumica

Број на соби: 7
03 окт. 17:11 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava kuka moze i posebno sobi po dogovor

Број на соби: 6
14 септ. 14:24 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava sprat od kuka

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
06 септ. 15:50 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava sprat od kuka do pazarot cesal skdm

Број на соби: 3
Површина: 70
05 септ. 19:41 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Босилово

Kuka deloven prostor vo s. Monospitovo Strumica

Број на соби: 4
30 јун. 19:32 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka na top lokacija

Број на соби: 10
24 јун. 12:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka od 160 m2

Број на соби: 4
Површина: 160
23 јун. 19:35 Куќи/Вили  ·  Струмица

Stara kuka od 160 m2

Број на соби: 4
Површина: 160
17 јун. 22:22 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Босилово

Kuka vo Strumica

Број на соби: 7
12 јун. 18:47 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka na top lokacija

Број на соби: 10
03 јун. 00:32 Куќи/Вили  ·  Струмица

Iznajmuvam kuka

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
12 мај 11:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka do Policijata vo Strumica

135 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 мај 22:27 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 6
17 мар. 12:08 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 7
Површина: 150
18 мар. 13:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Super kuka vo Strumica nad Distribucija

165 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kuka | Сите | Куќи/Вили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации