Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Плацови/Ниви и фарми | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 септ. 15:01
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac/Плац Индустриска зона

1 МКД / месечно

28 септ. 14:53
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac/Плац

1 МКД / месечно


28 септ. 15:01 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac/Плац Индустриска зона

1 МКД / месечно

28 септ. 14:53 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac/Плац

1 МКД / месечно

31 авг. 17:34 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Se prodava lozov nasad

22 000 ЕУР

21 јул. 16:33 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Се продава

1 ЕУР

14 јул. 20:40 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Niva sproti Hotel Feni

11 јул. 16:08 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Placevi

1 ЕУР

14 мај 11:27 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac vo Kavadarci od 354m2

29 ЕУР

13 мај 08:52 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac vo Mokliste

12 мај 16:09 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Atraktivno zemjiste

03 мај 16:13 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Se izdava Plac na Glaven pat Kavadarci

1 ЕУР / месечно

20 апр. 22:18 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Gradezno zemjiste

15 ЕУР

07 апр. 09:00 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Lozje sorta vranec Glisic Kavadarci

31 мар. 22:17 Плацови/Ниви и фарми , Кавадарци

Plac od 400m2

1 ЕУР Намалена цена

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Плацови/Ниви и фарми | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации