Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Плацови/Ниви и фарми | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 фев. 14:29
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

КО Претор КО Сливница


22 фев. 12:38 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Ovostarnik so magacin

11 фев. 14:29
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

КО Претор КО Сливница

18 јан. 15:35 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac vo Pretor

15 јан. 04:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

prodavam gradezen plac

22 000 ЕУР

03 јан. 17:38 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Placevi __ Pretor

03 јан. 13:05 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Niva vo Pretor

20 дек. 17:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Se prodava niva

3 000 ЕУР

15 дек. 08:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Dva placa i plodna niva

25 000 ЕУР

28 ноем. 07:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

NIVA VO PRETOR

21 ноем. 12:30 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac vo Brajcino

65 000 ЕУР

17 ноем. 10:31 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac 1100m2 na Prespansko ezero

24 окт. 20:46 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Se prodava niva

1 ЕУР

10 окт. 10:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Ovostarnik od 3906m2 vo Resen itno

09 окт. 14:55 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Градежен плац

24 000 ЕУР

06 окт. 20:35 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

ovoshtarnik

1 ЕУР

07 септ. 08:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac od 500m2

2 500 ЕУР

27 јул. 20:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Земјиште

10 јун. 17:35 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plads za kuka vo kumsal 2 RESEN

28 мај 12:29 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac od 420m2

28 мај 12:29 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac od 420m2

13 мај 14:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Dva placa i plodna niva

25 000 ЕУР

09 мај 15:18 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac za vikendica vo Stenje

32 ЕУР

07 мај 07:44 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Tri bavci i plac

17 апр. 22:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Nivi vo selo Drmeni

09 јан. 20:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac Asmati Pretor

30 дек. 19:42 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

se prodava niva

21 дек. 01:56 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

2 placa i edna plodna niva

25 000 ЕУР

22 окт. 16:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Gradezen plac na Prespansko Ezero vikend naselba Sirhan

12 000 ЕУР

30 авг. 10:08 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Niva vo selo Jankovec

28 авг. 17:06 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Se prodavaat parceli vo Pretor (Resen)

28 авг. 17:00 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

PLACEVI VO PRETOR

25 авг. 15:44 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

PLACEVI VO PRETOR

22 авг. 21:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

PLACEVI VO PRETOR

22 авг. 11:31 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Plac vo s. Carevdvor Resen

20 ЕУР

09 авг. 15:36 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

NIVA VO PRETOR

05 авг. 10:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

ПРОДАЖБА НА ПЛАЦ

20 ЕУР

20 јул. 13:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Ovosna gradina

5 000 ЕУР

06 јул. 11:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Bavci i nivi

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Плацови/Ниви и фарми | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации