Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 апр. 02:55 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

SE IZDAVAAT APARTMANI VO GEVGELIJA

1 ЕУР / месечно

16 апр. 21:59
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kompletno namesten stan vo centarot na Gevgelija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 апр. 07:59 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

se izdava stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 апр. 20:28 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ubav stan na odlicna lokacija

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 апр. 11:40 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdavaat apartmani vo Gevgelija

10 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
02 апр. 11:50 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan na ul.7mi Noemvri 66 1/22

Број на соби: 3
Површина: 80
30 мар. 09:29 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Нива

22 000 ЕУР

26 мар. 13:16 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kompletno namesten sprat od kukja

Број на соби: 5
25 мар. 02:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov stan vo Gevgelija

850 ЕУР

Број на соби: 3
21 мар. 20:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Niva vo Gevgelija

21 мар. 15:32 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava luksuzno namesten stan

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
17 мар. 12:37 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се продава стан 71м2

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 мар. 16:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Mrzenci do Avtopat

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
15 мар. 13:51 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 мар. 13:07 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kompletno namestena kuka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
10 мар. 20:54 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava sprat od kuka

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 90
06 мар. 09:02 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Vila so apartmani za iznajmuvanje vo centarot na gradot

360 000 ЕУР

Број на соби: > 10
03 мар. 08:03 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Стан под закуп во центарот на градот

Број на соби: 2,5
28 фев. 14:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kombiniran deloven objekt na Bogorodica

1 850 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Онлајн
26 фев. 17:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

PLAC

25 000 ЕУР

23 фев. 10:44 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

185 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 фев. 20:27 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kompletno opermeni apartmani za iznajmuvanje

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 фев. 21:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kuka House for rent

Број на соби: 3
Површина: 80
13 фев. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

NOVI STANOVI VO GEVGELIJA

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
13 фев. 11:39 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се продава

17 840 ЕУР

12 фев. 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Novi stanovi Gevgelija

930 ЕУР

Број на соби: 3
11 фев. 16:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

PLAC

130 000 ЕУР

05 фев. 00:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Stan vo Gevgelija

32 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
04 фев. 01:55 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka so kompletno opremeni apartmani za iznajmuvanje

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
03 фев. 22:26 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava namesten stan so podrum i garaza

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 фев. 20:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lux kuka vo Gevgelija 374m2 na top lokacija

299 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
31 јан. 13:48 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava 150m2 kuka vo Gevgelija

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
30 јан. 09:30 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

ORANZERII/ ОРАНЖЕРИИ

320 000 ЕУР

29 јан. 11:08 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Stan vo centarot na Gevgelija

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации