Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор farma,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: farma | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

17 ЕУР Намалена цена

28 мар. 11:52 Куќи/Вили  ·  Велес

Nova Kukja so Plac i Bazent - Rechani Veles

Број на соби: 6
17 јун. 11:34 Куќи/Вили  ·  Куманово

KUKA VO DOBRASHANE TIP TOP SREDENA NAD KLANICA!!

Број на соби: 7
Површина: 200
14 мај 23:43 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Niva vo s.Dobri Dol

26 ЕУР

14 мај 13:12 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес

Hala 750m2 so zemjiste 1500m2

45 000 ЕУР

28 фев. 17:07 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 100
03 фев. 07:16 Плацови/Ниви и фарми  ·  Куманово

Farma so plac

14 фев. 13:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac vo naselba Ilinden 2600m2

20 ЕУР

05 фев. 19:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Niva vo s.Dobri Dol

25 ЕУР

18 јан. 10:27 Во странство  ·  Скопjе  ·  Скопје

Egzoticna farma vo Saranda

200 000 ЕУР

15 ноем. 22:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Farma vo Butel

09 јун. 11:39 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сарај

Dva placa vo G.Matka

19 јан. 15:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес  ·  Чашка

Niva vo S.Teovo

26 дек. 21:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Битола

Se prodava ili iznajmuva povolno

30 000 ЕУР

22 авг. 17:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Se prodava niva vo grad Stip.

20 јул. 00:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava plac vo Rastak

8 000 ЕУР

29 јун. 12:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Niva vo Stip

30 мај 12:48 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Петровец

Mini farma do kuka

03 мар. 14:12 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka vo Dobrasane 260m2 so dvorno mesto od 8000m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 дек. 00:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Битола

Niva plac vo Kravari

26 авг. 10:17 Куќи/Вили  ·  Битола

Bavca 1000m2 vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 100
26 јун. 12:57 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

Farma vo Kicevo

25 јун. 20:06 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кичево

Farma

21 мај 15:10 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Петровец

PRODAZBA NA MINI FARMA

30 апр. 22:47 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Vikendica ovostarnik 4000m2

28 фев. 16:29 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кавадарци

Farma za japonska potpoloska

60 000 МКД

19 окт. 23:08 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Plac vo Stipsko ITNO

26 септ. 19:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Farma od 1900m2

17 септ. 08:09 Куќи/Вили  ·  Штип

Plac niva na 7km od STIP

Број на соби: 2
29 јун. 11:00 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Farma vo Bogdanci Gevgelija

21 јун. 19:46 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kuka vo Ilinden

Број на соби: 3
15 јун. 16:35 Плацови/Ниви и фарми  ·  Битола

Niva/plac KRAVARI

2 ЕУР

11 апр. 19:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Plac/niva na 7km od STIP

18 фев. 17:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Plac niva vo Stip itno

16 јан. 22:07 Куќи/Вили  ·  Штип

Plac/kuka vo Stip ITNO

Број на соби: 2
07 мај 13:15 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Nivi vo Tetovo

25 апр. 16:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Охрид

plac so uslovi za biznis

15 ЕУР

22 апр. 19:31 Плацови/Ниви и фарми  ·  Неготино

Zivinarska farma

10 мар. 13:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сарај

NIVA NAD VOLKOVO STOPANSKI DVOR VELE P

17 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување farma | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

farma FARMA farma farma farma farma farma farmacevt farma farma

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации