Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор farma,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: farma | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 16:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

17 ЕУР Намалена цена

28 мар. 11:52 Куќи/Вили  ·  Велес

Nova Kukja so Plac i Bazent - Rechani Veles

Број на соби: 6
11 јан. 00:59 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

SE BARA VRABOTEN ZA VO ZIVINARSKA FARMA!!!

21 јул. 22:27 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Westy kutre

17 јун. 11:34 Куќи/Вили  ·  Куманово

KUKA VO DOBRASHANE TIP TOP SREDENA NAD KLANICA!!

Број на соби: 7
Површина: 200
16 јун. 15:13 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Se bara vraboten za vo Zivinarska farma

14 мај 23:43 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Niva vo s.Dobri Dol

26 ЕУР

14 мај 13:12 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес

Hala 750m2 so zemjiste 1500m2

45 000 ЕУР

02 апр. 16:03 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

SE BARA VRABOTEN ZA VO ZIVINARSKA FARMA!!

28 фев. 17:07 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 100
03 фев. 07:16 Плацови/Ниви и фарми  ·  Куманово

Farma so plac

19 јан. 16:24 Земјоделски животни  ·  Македонски Брод

Organsska farma kozi

10 000 ЕУР

08 дек. 10:11 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

SE BARA RABOTNIK ZA VO ZIVINARSKA FARMA!!!

05 септ. 23:51 Деловен простор  ·  Индустрија и Работилница  ·  Битола

ПОВОЛНО

75 000 ЕУР

15 јун. 09:37 Работа  ·  Земјоделство  ·  Скопjе  ·  Петровец

Farma za kravi

14 фев. 13:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac vo naselba Ilinden 2600m2

20 ЕУР

05 фев. 19:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Niva vo s.Dobri Dol

25 ЕУР

25 јан. 20:02 Услуги  ·  Подготвување и Сервис на храна  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peceni prasinja

9 999 МКД

18 јан. 10:27 Во странство  ·  Скопjе  ·  Скопје

Egzoticna farma vo Saranda

200 000 ЕУР

28 ноем. 15:12 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Гостивар

Italijanski Mastif Cane Corso

50 ЕУР

15 ноем. 22:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Farma vo Butel

30 окт. 19:00 Земјоделски животни  ·  Македонски Брод

Kozi od organska farma

6 500 ЕУР

09 јул. 00:10 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Chia Farma Chia XCH

150 000 МКД

09 јун. 11:39 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сарај

Dva placa vo G.Matka

11 фев. 09:54 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

SE BARA RABOTNIK ZA VO ZIVINARSKA FARMA

19 јан. 15:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес  ·  Чашка

Niva vo S.Teovo

26 дек. 21:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Битола

Se prodava ili iznajmuva povolno

30 000 ЕУР

17 дек. 16:56 Земјоделски животни  ·  Струга

Lepuj zajaci

6 ЕУР

15 окт. 03:08 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Se bara rabotnik za vo zivinarska farma

22 авг. 17:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Se prodava niva vo grad Stip.

20 јул. 00:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava plac vo Rastak

8 000 ЕУР

29 јун. 12:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Niva vo Stip

30 мај 12:48 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Петровец

Mini farma do kuka

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување farma | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

farma FARMA farma farma farma farma farma farmacevt farma farma

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации