Македонски | Shqip | English |

Берово | Живеалишта | Станови

24 јан. 11:39 ,

Stan vo Centarot na Berovo

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
08 окт. 14:49 ,

Stan do kejot na Bregalnica vo Berovo

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 мар. 08:35 ,

Prekrasen stan od 105m2 vo Berovo

167 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 16:18 ,

Deloven prostor od 120m2 vo Berovo

Број на соби: 2
Површина: 120
19 дек. 10:17 ,

Se izdava apartman za nova godina

500 МКД / дневно

Број на соби: 2
27 апр. 21:45 ,

STAN VO BEROVO

Број на соби: 1
03 јан. 13:43 ,

Stan do Kejot na Reka Bregalnica

30 500 ЕУР

Број на соби: 3
07 септ. 13:20 ,

Stan vo Berovo

31 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 фев. 05:40 ,

Stan vo Berovo

Број на соби: 2
01 септ. 11:13 ,

Stan od 40m2 na ul.Boris Kidric

Број на соби: 2
Површина: 40
24 окт. 23:27 ,

Stan od 41m2 vo Pehcevo

15 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Кон почеток