Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Неготино

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:40
Линк
,

Stan vo centarot na Negotino

39 500 ЕУР

Број на соби: 3,5

Вчера 15:40
Линк
,

Stan vo centarot na Negotino

39 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 јун. 14:43 ,

Се продава стан

65 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 јан. 23:34 ,

Stan vo Negotino od 85m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 ноем. 19:20 ,

Moderno opremen stan od 75m2

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 мај 19:19 ,

Se izdava namesten stan vo Negotino

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
29 авг. 00:16 ,

купувам стан или куќа

Број на соби: 3
Површина: 80
20 мар. 13:25 ,

Se izdava stan vo Negotino

Број на соби: 3
15 ноем. 23:21 ,

SE IZDAVA STAN VO NAJSTROGIOT CENTAR NA NEGOTINO

Број на соби: 4
Површина: 100
10 септ. 22:30 ,

Stan vo strog centar vo Negotino

Број на соби: 3
12 авг. 14:57 ,

Stan od 38m2

Број на соби: 2
26 септ. 12:18 ,

STAN VO NEGOTINO

Број на соби: 5
30 јун. 13:39 ,

Izdavame stan vo Negotino

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
18 мај 16:02 ,

STAN VO NOVA ZGRADA NEGOTINO

Број на соби: 2
Површина: 50
17 јан. 17:32 ,

Se izdava stan 64m2 vo Negotino

Број на соби: 2
11 јан. 13:09 ,

Stan na prizemje so povrsina od 70m2 vo Negotino

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
07 јан. 16:19 ,

Stan na dan-Banjica, Beograd

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
08 мај 19:21 ,

STAN OD 59m2 VO NEGOTINO

Број на соби: 3
21 ноем. 08:56 ,

Stan vo Negotino nasproti semaforite

Број на соби: 4
Површина: 80
27 јул. 18:37 ,

Stan od 70m2 vo Negotino

31 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
21 мај 09:42 ,

Stan od 60m2 vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 60
08 апр. 14:00 ,

Stan od 80m2 vo Negotino

28 500 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации