Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Скопjе , 662

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор topansko pole,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: topansko pole | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
21 апр. 16:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan Cair Topansko pole

Број на соби: 3,5
20 апр. 09:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 70
18 апр. 15:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Eksuzivno novogradba Topansko Pole 1250e m2

141 250 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

43 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
09 апр. 18:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
09 апр. 18:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава кат од куќа

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
07 апр. 14:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 60m2 vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 60
02 апр. 16:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE PRODAVAAT STANOVI VO TOPANSKO POLE

950 ЕУР

Број на соби: 3
22 мар. 20:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 12:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
16 мар. 21:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
14 мар. 21:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

48 000 ЕУР

Број на соби: 1
14 мар. 21:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
09 мар. 20:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
07 мар. 11:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
06 мар. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
02 мар. 12:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 фев. 06:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 06:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

56 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
26 фев. 23:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 фев. 18:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE prodava stan vo Topansko Pole 52m2

Број на соби: 3
16 фев. 16:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
14 фев. 14:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 фев. 14:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
11 фев. 13:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Topnasko pole

Број на соби: 2
09 фев. 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 фев. 10:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Ekskluziven stan vo Topansko Pole

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 фев. 20:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Karpos

1 220 ЕУР

Број на соби: 4
31 јан. 21:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan vo Topansko pole

Број на соби: 3,5
Површина: 100
30 јан. 12:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

152 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 јан. 11:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

Број на соби: 3
Површина: 90
23 јан. 11:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 јан. 07:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 јан. 13:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан во Топанско Поле

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
10 јан. 20:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Топанско Поле

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 јан. 18:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan vo Topansko Pole

250 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
02 јан. 22:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo topansko pole

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 јан. 22:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

stan na prizemje

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 дек. 18:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava nov stan vo Topansko Pole

Број на соби: 3
23 ноем. 09:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se PRODAVA stan 86m2 vo Topansko Pole Povolno

850 ЕУР

Број на соби: 3
13 ноем. 19:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN TOPANSKO POLE 93 M2

900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
03 ноем. 09:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Topansko Pole / Стан во Топанско Поле

1 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување topansko pole | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации