Македонски | Shqip | English |

Ресен | Живеалишта | Станови

Вчера 16:19 ,

Renoviran i namesten stan vo centar na Resen

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
20 јул. 00:05 ,

Stan vo Centar od 49m2 Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 мај 21:03 ,

Stan od 88m2 vo centarot na Resen

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 фев. 18:08 ,

Stan vo selo Ljubojno Itno

10 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 фев. 19:03 ,

Stan vo Asamati

Број на соби: 1,5
13 мај 10:21 ,

Stan od 86m2 vo Resen

Број на соби: 3
19 авг. 21:35 ,

Stan od 64m2 vo Resen renoviran

35 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 мај 22:18 ,

Se izdava stan pogoden za letni uslovi

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
15 дек. 17:21 ,

Stan vo centarot na Resen

Број на соби: 2
Површина: 60
11 ноем. 16:01 ,

Stan vo Centar

Број на соби: 2,5
17 окт. 13:15 ,

Stan od 80m2 vo Resen

Број на соби: 2
Површина: 80
22 апр. 12:16 ,

Luksuzen stan vo Resen

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
13 мар. 13:21 ,

Super Stan vo centarot na Resen

Број на соби: 3,5
29 дек. 15:31 ,

Trosoben stan vo centarot na Resen

Број на соби: 4
17 окт. 18:30 ,

Stan od 64m2 vo Resen

Број на соби: 2,5
16 апр. 10:26 ,

Stan od 64m2 vo centarot na Resen

Број на соби: 3
Кон почеток