Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kratok prestoj,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kratok prestoj | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јан. 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar za kratok prestoj vo blizina na Katolicka

Број на соби: 2

Денес 06:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 06:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj kaj nova Zeleznicka stanica

Број на соби: 2
Вчера 19:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Вчера 10:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Вчера 08:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
21 фев. 20:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
21 фев. 16:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
21 фев. 16:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
20 фев. 15:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
20 фев. 13:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
20 фев. 09:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
19 фев. 22:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj i nokevanje vo centar, kaj bikot

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
19 фев. 18:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
19 фев. 16:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
19 фев. 11:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za Kratok Prestoj

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Зафатен
19 фев. 11:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za Kratok Prestoj

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Зафатен
18 фев. 14:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava apartman za kratok prestoj kaj Soborna Crkva

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
17 фев. 16:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj HS4a

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
17 фев. 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratoj prestoj Park Skopje Tim 2

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
17 фев. 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman za kratok prestoj Soborna Jack 4

40 ЕУР

Број на соби: 1,5
16 фев. 14:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman za kratok prestoj Centar Tim 22

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
16 фев. 14:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
16 фев. 10:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan so parking vo centar za kratok i dolg prestoj

1 800 МКД / месечно

Број на соби: 2
13 фев. 11:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj vo Karops 1/short stay

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
12 фев. 09:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kratok prestoj nokevanje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
09 фев. 11:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam luksuzen apartman za kratok i podolg prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
07 фев. 12:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
07 фев. 11:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

Број на соби: 2
06 фев. 20:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apartmani za dneven prestoj

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1
06 фев. 10:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj i nokevanje vo centar, kaj bikot

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
05 фев. 12:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Za kratok prestoj - nokevanje

1 600 МКД / дневно

Број на соби: 3,5
04 фев. 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Lux apartmani za short stay vo Skopje

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
02 фев. 16:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kratok prestoj Apartman 1200

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
31 јан. 16:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj. Cena po dogovor.

Број на соби: 1
30 јан. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj den mesec i podolgo

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 јан. 12:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj i nokevanje vo centar, kaj bikot

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
29 јан. 12:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar za kratok prestoj vo blizina na Katolicka

Број на соби: 2
29 јан. 10:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 МКД / дневно

Број на соби: 1
28 јан. 06:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan za kratok i dolg prestoj

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
26 јан. 02:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan / Apartman za kratok / dneven prestoj na Vodno, Centar

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
26 јан. 02:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman / stan za kratok / dneven prestoj na Vodno, Centar

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
25 јан. 17:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj Skopje / Short stay in Skopje

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
23 јан. 12:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan za dneven prestoj vo Crnice

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 2
23 јан. 12:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava za kratok prestoj

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 2
18 јан. 10:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

KRATOK I PODOLG PRESTOJ

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 20
13 јан. 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -202

Број на соби: 1
Површина: 30

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kratok prestoj | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации