Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 156

1 750 EUR

Shitet nga: Tihomir Mitevski 14 Sht 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 740 MKD / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
za povekje info na 072 312 919
Tihomir Mitevski
072312919
Leaflet
Në fillim