Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 156 jtd - 1.9-1999 godina

1 200 EUR

Shitet nga: Shaban 25 Maj 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 156
Se Prodava Alfa Romeo 1.9 jtd-1999 godina. Voziloto je top-Godina Dana Registrirana, Nov Akumllator, Novi Gumi. Moze vo sekoe vreme da se vidi.
Kontakt telefon:+38971782742
Leaflet
Në fillim