Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A4 1.9 tdi

2 000 EUR

Shitet nga: Darko Vasilev 03 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Se Prodava AUDI A4.

Ve molam Kontaktirajte me Preku VIBER ili WhatsAPP
na 078552321
Darko Vasilev
078552321
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione