Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 -98

Shitet nga: subi 11 Dhj 02:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
regisriran cela godina so zelen karton
Leaflet
Në fillim