Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 3
Alfa Romeo , 1365
Alpina , 1
Audi , 6999
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 6989
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 554
Chrysler , 142
Citroën , 2914
Corvette , 3
Dacia , 124
Daewoo , 599
Daihatsu , 75
DeTomaso , 1
Dodge , 61
Fiat , 3543
Ford , 4635
GMC , 1
Honda , 516
Hummer , 9
Hyundai , 1032
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 122
Jeep , 306
Kia , 622
Lada , 276
Lancia , 190
Land Rover , 458
Lexus , 46
Lifan , 1
Lincoln , 12
Maserati , 4
Mazda , 776
Mercedes-Benz , 8766
MG , 3
MINI , 375
Mitsubishi , 420
Morgan , 1
Nissan , 755
Opel , 9011
Peugeot , 4532
Piaggio , 4
Pontiac , 3
Porsche , 165
Proton , 5
Renault , 4306
Rover , 248
Saab , 63
Seat , 2594
Škoda , 966
Smart , 258
Ssangyong , 90
Subaru , 49
Suzuki , 341
Tata , 7
Tesla , 2
Toyota , 872
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 15463
Volvo , 401
Wartburg , 7
Yugo , 191
Zastava , 97

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 22:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup

BMW 3 G20 2.0d 150HP Panorama Digital Dashboard - 2019

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 23:14
Linku:
Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kumanovë

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 7,5-1,6 tdi 2019 god. Vo perfektna sostojba !!!

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 19:55 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Veles

HYUNDAI i20-FACELIFT-1.1 CRDi-EURO 5

5 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 19:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL FRONTERA B 2.2 DIZEL 2000 GOD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:24
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:13 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 86KS REFERENCE 2009G PANORAMA !

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:07 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROËN BERLINGO 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:57 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Veles

Се продава автомобил Opel Meriva 2005 г.

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:54 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Shtip

Audi SQ5 2016/2017

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X5 3.5xd VO ODLICNA SOSTOJBA

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X5 3.5xd VO ODLICNA SOSTOJBA

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kërçovë

Се продава Golf V Plus , во перфектна состојба

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:30 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup

Honda Jazz 1.4i-vtec

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:14 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Dellçevë

BMW 318D 2010 facelift

8 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05
Linku:
Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Prilep

Se prodava Volvo V40 2.0

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:04
Linku:
Vetura  ·  Volvo  ·  S70  ·  Shkup

VOLVO S70

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:57 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Veles

Citroen C4 1.4 2008г.

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:56 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 75KS GOD -09 EURO5 FACELIFT STAKLOOO

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Jetta 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:44 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 2015 crna boja

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74 KW 101 KS 2006 GOD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:24 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Hyundai i30 2011g, 1.4 - 110ks

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:17 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

E class W212 200 cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:02 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Manastir

FIAT PUNTO 55 S

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 16:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shtip

Audi A4 S-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Çair

AUDI A3 2.0 TDI (125KW-170PS) for sale,

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:24
Linku:
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.525.TDS.99.GOD AUTOMATIC.REG.10.2024.FULL

2 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:42 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mercedes C200 Avantgarde

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mercedes E200 CDI

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Online
Sot 15:36 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Centar

BMV X3 Xd 3,0 diesel tolku çisto

10 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:31
Linku:
Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:14 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup

BMW X3 2012

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:11 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150 KS EURO-5B 4X4 FACELIFT 2012G

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:11 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS ECO-2 NAVIGACIJA LED PATNICKO

8 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:00 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Karposh

KIA SPORTAGE DIZEL 1.7CRDI NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:53
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW 5 E61 525D Touring

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL ASTRA J 1.4 TURBO

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:43 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Dellçevë

BMW 318D 2010g Ekstra zacuvano

8 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 7,5-1,6 tdi 2019 god. Vo perfektna sostojba !!!

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:23
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes-Benz GLE 350 d 4MATIC 9G-Tronic, 272hp, 2019

67 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:13 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Shtip

Seat Arona xcellence 2018

13 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCI 150KS 2018 TITANIUM 7 MESTA

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione