Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6 2.5 TDI SLINE QUATRO EXSTRA SOSTOJBA RE-01

4 000 EUR

Shitet nga: mite 10 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SERVISIRANA E DETALNO SO 4 NOVI GUMI IMA ODLICEN MOTOR 180KC KAROSERISKI E STAKLO ISTO I VNATRESNO,OD OPREMA POSEDUVA FULL,REGISTRIRANA E ,MOZNA E ZAMENA ZA PO MALA KOLA
Leaflet
Në fillim