Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 2009 3.0 240ks automatik

10 800 EUR

Shitet nga: Dejan 12 Jan 03:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Prodavam audi a6 2009 godina 3.0 240ks automatik quattro greaci na sedista senzori pozadi koza sedista i druga oprema so realni 210.000km garantiram za km na notar , voziloto e vo
top sostojba koj saka neka dojde da se vide vo zivo
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione