Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 4
Alfa Romeo , 109
Alpina , 4
Audi , 2120
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 1959
Cadillac , 6
Chevrolet , 327
Chrysler , 5
Citroën , 803
Corvette , 3
Dacia , 72
Daewoo , 2
Daihatsu , 11
DeTomaso , 1
Dodge , 18
Fiat , 553
Ford , 830
GMC , 3
Great Wall , 15
Honda , 108
Hummer , 1
Hyundai , 252
Infiniti , 3
Isuzu , 2
Jaguar , 47
Jeep , 74
Kia , 199
Lada , 38
Lancia , 23
Land Rover , 149
Lexus , 27
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 10
Maybach , 3
Mazda , 186
Mercedes-Benz , 1782
MG , 4
MINI , 114
Mitsubishi , 120
Nissan , 252
NSU , 3
Opel , 1353
Peugeot , 912
Piaggio , 2
Porsche , 124
Renault , 693
Rover , 6
Saab , 2
Seat , 614
Škoda , 406
Smart , 26
Ssangyong , 20
Subaru , 26
Suzuki , 80
Tata , 2
Tesla , 10
Toyota , 258
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 6
VW Volkswagen , 3600
Volvo , 137
Wiesmann , 1
Yugo , 3
Zastava , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 13:50
Линк
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2020g COMFORTLINE

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 19:48
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Kumanovë

BMW X6 2011 4.0 D PERFORMANCE 306PS od Svaccarija Odlicno

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:19
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 01:48 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A3 Sline

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:03 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Shtip

Mitsubishi Lancer 1.5 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:18 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A3 1.6 TDI FACELIFT REGISTRIRAN/SERVISIRAN 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 130KS 2021 ALLURE AUTOMATIC

19 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:28 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kriva Pallankë

MITSUBISHI ASX FACELIFT 1.8D 115ks 2013 *PANORAMA *SERVISNA

9 900 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:17 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Ka

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:11 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 CACTUS 1.2i PURETECH 110KS 2020 SHINE

12 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:53 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Seat Altea copa 2012 2.0 tdi 6 brzini

79 MKD

Dje 21:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kavadar

Opel Corsa 1.3cdti 2011

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:30 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Karposh

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 2017 NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:06 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Ilinden

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

Audi A6 C7 3.0TDI V6 165.000km

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:05
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

Audi A6 C7 3.0TDI V6 165.000km

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:44
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW 520d X-Drive Automatic 2017 Godina

28 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Citroen C5 2015 god

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 hdi 100H

13 399 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:27 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET AUTOMATIC XDRIVE 2016 GOD

22 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Sopisht

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Ilinden

Mercedes S 350 cdi Long Business 2013 Godina

42 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Gjevgjeli

CITROEN C3 1.4HDI

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 3008 CROSSOVER 1.5 hdi 130H AVTOMATIK

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:47 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:42 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:41 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra 1.7cdti 2011 Cosmo

5 790 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:40 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

9 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:23 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Shkup  ·  Centar

CITROEN JUMPY 2.0 HDI 100 KS 6 BRZINI KLIMA 2010 GODINA

6 000 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Голф 6, 1.4.м 2009 прв сопственик

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:05 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Resnjë

Renaut Capture 2016 со 62000 поминати километри

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:58 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:51 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT 77kw

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Strugë

Mercedes-Benz E250 CDI 4MATIC 7G-tronic 2012g

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:22 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ohër

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC FULL - 12.MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:10 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Shkup

Se prodava BMW 740

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:50 Vetura  ·  Audi  ·  S7  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI S7 Sportback 4.0 TFSI V8 quattro - CH kola

34 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:40 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-LINE 2019g

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Polo 1.0 NEUVEZENO

11 590 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:27 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

AVTOMOBILI NA RATI - 078 359 179

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Kriva Pallankë

Renault Twingo 1.0benzin 112.000km 4L/100KM - 2015

6 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON *MOZNOST NA RATI* -10

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Kriva Pallankë

Citroen C CROSSER 2.2HDi 156ks AVTOMATIK 4X4 REG+SERV - 12

9 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW F20 116D 116KS XENON *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:21 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kriva Pallankë

Fiat 500 1.3JTD PANORAMA/NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI - 10

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:20 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kriva Pallankë

Renault Clio 1.5DCi 90ks 4L/100KM NAVI MOZNOST NA RATI-2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:20 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

Citroen C4 1.6 e-HDi 92ks EURO 5 *MOZNOST NA RATI* - 2015

7 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione