Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO -05 AUTOMATIC

9 700 EUR

Shitet nga: BOBI 04 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
REDOVNO SERVISIRAN
PRVA REG.2014
TITANIUM SIVA PRVA BOJA
218 KS
REGISTRIRAN CELA GODINA
NOVI GUMI
PARK SENZORI
CENA 9700 EUR.
Leaflet
Në fillim