Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6

3 900 EUR

Shitet nga: alek 18 Shk 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
UVOZ GERMANIJA PRED 4 GODINI.
proizvedeno 2001 god.

XENON SVETLA

STAKLO E AUTOTO

*****NAJUBAVIOT MOTOR 1.9 TDI 110 KONJA*****

Konzumiranje na Diesel gorivo
Litro / Km:
-Gradska 6.5 litri / 100 km
-Otvoreno 4,8 litri / 100 km
-Kombinirano 5.9 litri / 100 km

VNATRE I NADVOR KAKO NOVO
POMINATI 228000km

full oprema (greaci na sedista, DVOZONSKI KLIMATRONIK, MUSIC PLAYER SO USB I AUX, NAVIGACIJA.........)

SERVISIRANO I MENJATO KOMPLET REDOVNO

REGISTRACIJA DO KRAJ NA AVGUST 2018 i ZELEN KARTON DO REGISTRACIJA

SLIKITE GOVORAT SAMI PO SEBE

ZA DETALJI SLOBODNO JAVETE SE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione