Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi Q7 .3.0 TDI S-LINE

24 000 EUR

33 000 EUR

Shitet nga: Tomas 21 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
Se prodava Audi Q7 3.0 tdi s.line
full oprema godna na poroizvdstvo
km 306 500 realni prv gazda kupeno od salon
od Makedonija
registrirano so zelen karton


informaci na VIBER 070 266 984
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione