Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo

2 700 EUR

Shitet nga: Shati Hajruli 28 Qer 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Se prodava ford mondeo 2002 god tdi moze i zamena
Shati Hajruli
070763070
Leaflet
Në fillim