Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Accent

650 EUR

Shitet nga: ivica 18 Pri 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kratovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
Accent 1.3 benzin ispravna registrirana do avgust so klima zacuvano kolice poveke informacii na 071353566
Leaflet
Në fillim