Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kratovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kratovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kratovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 09:43
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Kratovë

SEAT ARONA FR 1.6TDI 115ks/85kW 2019 god. 68550 km

18 690 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Dje 13:00 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Kratovë

Opel Antara

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 17:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kratovë

Audi A3 Sportback 1.5 TFSI

17 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 09:43
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Kratovë

SEAT ARONA FR 1.6TDI 115ks/85kW 2019 god. 68550 km

18 690 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Mar 19:25 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Kratovë

Transport box

100 EUR

18 Mar 11:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kratovë

НИВА ВО СЕЛО КОЊУХ

16 Mar 16:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kratovë

Bukova suma

11 Mar 00:23 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kratovë

BMW X1 1.8d X-Drive

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 22:28 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kratovë

BMW X1 1.8d X-Drive Шваjцариja

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 22:00 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kratovë

Audi A3 2.0 TDI Automatic

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 21:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kratovë

VW Golf 4 1.9 TDI Austria

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 21:42 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kratovë

BMW X1 1.8d X-Drive Swiss ����

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 13:14 Banesa  ·  Kratovë

SE PRODAVA STAN VO KRATOVO

Numri i dhomave: 3
03 Mar 20:36 Të tjera  ·  Kratovë

Kisloroden koncentrator

06 Shk 17:41 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Kratovë

BMW 535d

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 18:59 Vetura  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Kratovë

NISSAN X - TRAIL 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 09:15 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Kratovë

Se prodava IMT 509 dizel

1 200 EUR

22 Nën 18:02 Punë  ·  Inxhinieri  ·  Kratovë

Se baraat zidari

16 Nën 10:31 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Kratovë

Dr. Martens

11 900 MKD

12 Nën 00:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Kratovë

Elektricen skuter

850 EUR

06 Nën 18:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kratovë

Niva vo Kratovsko

05 Nën 23:10 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kratovë

Audi a4 1.8

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 06:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kratovë

Shopsko Rudare

31 Tet 08:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kratovë

Bukova suma

26 Tet 08:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kratovë

SE PRODAVA KUCE JACK RUSSEL

04 Tet 07:58 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Kratovë

aluminski stakleni i nadvorashni ografi

100 EUR

27 Sht 01:56 Të tjera  ·  Kratovë

PRODAVAM 100% PRIRODEN LIVADSKI MED NA GOLEMO I MALO

600 MKD

26 Sht 22:06 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Kratovë

PRODAVAM PRIRODEN KRATOVSKI MED

600 MKD

17 Sht 21:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kratovë

Se prodava

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 19:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kratovë

Touareg 2.5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 21:06 Makina dhe Vegla  ·  Kratovë

Pumpi za voda za parno

17 Korr 11:37 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Kratovë

Се бараат мајстори

14 Korr 23:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Kratovë

Samsung Galaxy A14, Nov T- Mobile

10 500 MKD

08 Korr 14:39 Shtëpi  ·  Kratovë

Kukja

1 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Qer 11:43 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kratovë

Dejrana

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 12:57 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kratovë

Plac za kuka vo carina maala

7 500 EUR

10 Maj 20:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Kratovë

iPhone 12 Pro

500 EUR

08 Maj 13:37 Materiale për ndërtim  ·  Kratovë

Kadroni talpi i oluci

03 Maj 16:51 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Kratovë

RAM XPG Gammix 8gb 3200mhz.2x

3 000 MKD

01 Maj 18:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kratovë

Se prodava Mercedes Avangard

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 09:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Kratovë

Motofreza motokultivator

3 500 MKD

29 Mar 21:17 Кafshët e fermave  ·  Kratovë

SE prodava

150 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kratovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione