Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

45 676 MKD

Shitet nga: goran 26 Jan 01:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
Prodavam sekakvi polovni delovi za : Lada Niva 1.6 ,1.7 ,Lada Riva ,Lada Samara , Yugo 55 ,Zastava 101 ,Fico ... 070/504-107 /078-288-426
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione