Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 20
Aixam , 4
Alfa Romeo , 185
Alpina , 5
Audi , 2579
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 2370
Cadillac , 5
Chevrolet , 445
Chrysler , 9
Citroën , 1077
Corvette , 3
Dacia , 78
Daewoo , 23
Daihatsu , 16
DeTomaso , 1
Dodge , 33
Fiat , 829
Ford , 1133
GMC , 3
Great Wall , 14
Honda , 159
Hummer , 4
Hyundai , 314
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Jaguar , 54
Jeep , 116
Kia , 260
Lada , 54
Lancia , 29
Land Rover , 190
Landwind , 1
Lexus , 35
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 7
Maybach , 3
Mazda , 242
Mercedes-Benz , 2296
MG , 3
MINI , 150
Mitsubishi , 189
Nissan , 297
NSU , 3
Opel , 1869
Peugeot , 1270
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 140
Renault , 836
Rover , 7
Saab , 4
Seat , 823
Škoda , 520
Smart , 35
Ssangyong , 33
Subaru , 29
Suzuki , 99
Tata , 2
Tesla , 10
Toyota , 340
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 7
VW Volkswagen , 4366
Volvo , 146
Wiesmann , 1
Yugo , 13
Zastava , 10

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:34
Link:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Granada  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD MONDEO 2.0TDCI TITANIUM POWER SHIFT

15 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 15:22
Link:
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vinicë

Audi a4

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 01:11
Link:
Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup

Bmw gt 530 2012 ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:28 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Mondeo 1.6 dizel

8 490 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 15:25 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Shkup  ·  Butel

Fiat Fiorino Van 1.3d 75ks

10 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 15:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

GOLF 7 1.6 TDI(110Ps) TOP SOSTOJBA ������

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 2.0 TDI FACELIFT

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:59 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kumanovë

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjevgjeli

Opel Vivaro 2.5CDTI

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam mazda 2 1.4 hdi 2011 god.

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:22 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Karposh

Bmw 116 D 2014 full servis sacuvana max nova

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:09 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

VW GOLF 7 2.0 DSG

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Vwolkswagen golf 6 1.6tdi dizel bluemotion

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Manastir

Mercedes-Benz E 300

27 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 207 cc(Cabrio)1.6 hdi(110hp)Full Oprema-08g.

3 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW POLO 1.2TDI 55KW UNIKAT

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 13:35 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI 73KW AVTO MIRO

11 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:35 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 1.7 DCI ZEN 2019 AVTO MIRO

14 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:34 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:34 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 13:34 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X1 2.0 D X-DRIVE AVTO MIRO

18 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG 2020 AVTO MIRO

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:21 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Centar

PRODAVAM BMW X5 M50 400ks X-drive

86 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:16 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 308 1.6 HDI 73kw 100ks 2018

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:16 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Shkup  ·  Centar

HYNDAI ELANTRA BENZIN PLIN 40000km IMA I GARANCIJA

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A7 3.0tdi 2016

28 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

24 999 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:12 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X4 3.0d xDrive Automatic 2014

30 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

27 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A6- 50 TDI- 2020

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Porsche Taycan Turbo S 761 KS so VRVNA Oprema i Garancija

113 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:09 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Porsche Cayenne E-Hybrid Sport-Chrono 2018

70 999 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:08 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Porsche Cayenne E-Hybrid Sport-Chrono 2020

83 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

29 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:06 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW iX xDrive 50 (523KS electro + 111,5kWh baterija)

96 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:59 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tetovë

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW FR

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf 2.0 140 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:17 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Radovisht

4x4 UAZ Patriot Pikap 2.2 Dizel

9 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:10 Vetura  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Shkup  ·  Centar

Се продаваат 2 тојоти

30 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA PASAT 6

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:05 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Porsche Panamera 4.8 4S PDK full

45 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:03 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkup

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 107 2011G NAVIGACIJA EURO 5

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vinicë

AUDI A4 2.0 tdi 143 ks 2008 godina

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vinicë

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione