Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Samara -00

0 MKD

Shitet nga: Бранка 31 Korr 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Lada
Modeli
Samara
Се продава Лада Самара 2000год.во одлична состојба прв газда тел.077 845 017
Бранка
071276182
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione