Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 25
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1232
Alpina , 5
Audi , 6376
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 6586
Buick , 1
Cadillac , 8
Chevrolet , 902
Chrysler , 128
Citroën , 2893
Corvette , 3
Dacia , 187
Daewoo , 344
Daihatsu , 63
DeTomaso , 1
Dodge , 65
Fiat , 3122
Ford , 3957
GMC , 4
Great Wall , 14
Honda , 431
Hummer , 18
Hyundai , 886
Infiniti , 6
Isuzu , 9
Jaguar , 131
Jeep , 304
Kia , 652
Lada , 414
Lancia , 158
Land Rover , 422
Landwind , 1
Lexus , 55
Lifan , 1
Lincoln , 7
Maserati , 10
Maybach , 4
Mazda , 753
Mercedes-Benz , 7898
MG , 5
MINI , 434
Mitsubishi , 428
Nissan , 675
NSU , 4
Opel , 7465
Peugeot , 4416
Piaggio , 6
Pontiac , 2
Porsche , 196
Renault , 3917
Rover , 105
Saab , 64
Seat , 2582
Škoda , 857
Smart , 281
Ssangyong , 96
Subaru , 45
Suzuki , 262
Tata , 4
Tesla , 10
Toyota , 940
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 7
VW Volkswagen , 12911
Volvo , 354
Wiesmann , 1
Yugo , 103
Zastava , 46

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 17:19
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:32
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 Allroad

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:24
Linku:
Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Octavia 2.0 150ks

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 19:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat grande punto 1.3 m-jet 2007 g reg so full oprema

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 19:38 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Honda civic 2.2 i cdti 2007 god reg so full oprema CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Golf 6 1.4i ne uvezen 43 000km pominati

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:22 Vetura  ·  Kia  ·  Optima  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA OPTIMA 1.7CRDi 136hp 2013g ������������

14 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:20
Linku:
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti COSMO-95KS-2011g.``162.604km`` so SONCEV KROV

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes AMG A35

44 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes AMG A35

44 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:54
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kumanovë

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat Punto Evo 1.3 multijet 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:12 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat Punto Evo 1.3 multijet 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Audi a4 2.0 tdi 110kw 150

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nissan Juke 1.5dci 81kw 2011g

9 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 70000km

12 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiat Punto Evo 1.3 multijet Dynamic 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

POLO 1.2 benzin BEZ VLOZUVANJA

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A6 3.0 TDI 214hp

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup

PEUGEOT 308 FUL OPR 2011 1.6 HDI 82 KW

4 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Corsa

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Polo 1.2 tdi

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 6

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06
Linku:
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper 1.5 Benzin 136hp

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:58 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

X6 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:55 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti - 95KS -ECO FLEX- 2011g. - 157.208km SERVISNA

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:54
Linku:
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper S Turbo

17 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

VW GOLF 6 2.0TDI DSG HIGHLINE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:52
Linku:
Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Shkup  ·  Centar

Mini Cooper S Turbo

17 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:48 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROEN C3 1.2 Puretech (82hp) Full Oprema! NEUVEZEN!!

8 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Продавам PEUGEOT 307 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Shkup  ·  Butel

Chevrolet Kalos 1.2 -2005G. Neuvezen

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL ASTRA SEDAN AUTOMATIC 2017 NEUVEZENA

9 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:29 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Veles

BMW F30-2.0D-Facelift-2015 god

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:18 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shtip

Seat Leon

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:15 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

11 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:13 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 206 Plus 1.1i 44kw 2012 TNG Auto Kodeks

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA D 1.2i 59KW BENZ-PLIN AUTO KODEKS

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:12 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT CLIO III 1.5DCI 55KW 2011 NAVI AUTO KODEKS

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:11 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT CLIO III 1.2i 55KW NAVI AUTO KODEKS

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Chevrolet Aveo 2009 god

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:04
Linku:
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON FR 2.0 2013

11 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shtip

Одлично зачуван C5

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:54
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Prodava AUDI A5 Quattro 3.0

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.6 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Veles

PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-ALLURE-2016g-NAVI

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:24
Linku:
Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Toyota Aygo

3 100 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Centar

SEAT LEON FR 1.5 ETSI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:43 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW E60 525d Automatic

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW E60 525d Automatic

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione