Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Land Rover Range Rover Sport 2.7 HSE

0 MKD

Shitet nga: Valon 21 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Range Rover Sport HSE 2.7 2007 god -ABS -Alarm -Aluminiumski bandashi i zimski i letni so novi gumi-Klima -Tempomat -Sistem za stabilnost -Elektrika na prozori i retrovizori -Elektricno podesuvanje na sedista -Podesuvacki volan -ISOFIX kozni sedista -Senzori za parking napred i nazad -Prskalki na farovi -Satelitska navigacija -Harman Kardon ozvucuvanje so sharzer od 6 CD so glasovni komandi -ARM sistem -Maglenki -Ksenon svetla -Dvozonska klima -Pet modusa na vozenje 4x4 -Komandi na volan -Dva kluca -AUX.
Mozna zamena za pogolema kola so moja doplata .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione