Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 21
Aixam , 4
Alfa Romeo , 325
Alpina , 5
Audi , 3056
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 2951
Cadillac , 5
Chevrolet , 618
Chrysler , 15
Citroën , 1403
Corvette , 3
Dacia , 91
Daewoo , 63
Daihatsu , 27
DeTomaso , 1
Dodge , 58
Fiat , 1200
Ford , 1560
GMC , 3
Great Wall , 14
Honda , 236
Hummer , 6
Hyundai , 399
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Jaguar , 63
Jeep , 149
Kia , 351
Lada , 80
Lancia , 39
Land Rover , 250
Landwind , 1
Lexus , 42
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 8
Maybach , 3
Mazda , 334
Mercedes-Benz , 2910
MG , 3
MINI , 184
Mitsubishi , 241
Nissan , 352
NSU , 4
Opel , 2537
Peugeot , 1789
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 144
Renault , 1087
Rover , 12
Saab , 7
Seat , 1098
Škoda , 598
Smart , 44
Ssangyong , 54
Subaru , 34
Suzuki , 149
Tata , 2
Tesla , 10
Toyota , 492
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 7
VW Volkswagen , 5595
Volvo , 166
Wiesmann , 1
Yugo , 22
Zastava , 11

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 16:23
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 14:20
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD FIESTA VAN 1.5TDCI 2015

5 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:35
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.0 MPI Monte Carlo

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 22:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:16
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 6 dizel 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mercedes-Benz C 200 D

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.0

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW GOLF 1.6 TDI

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:32 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Shkup  ·  Aerodrom

JEEP COMPASS 2.0 CRDI 4x4 Limited Avtomatik

19 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:32 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VOLVO S60 2.0 D R-design...Neuvezeno

12 900 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:31 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CHEVROLET CAPTIVA 2.2 CDTI 4x4 7sedista

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:30 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI Avtomatik

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:29 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI Exclusive

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:28 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT KADJAR 1.5 DCI Avtomatik

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:28 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FOCUS 1.0

4 900 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:27 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:27 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI Facelift

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:25 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 1.5 Blue HDI

9 900 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:25 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.6 Blue HDI

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.6 Blue-HDI

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:23 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDI A6 40 TDI so 54.000 km

45 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 107 2011G NAVIGACIJA EURO 5

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:50 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Gostivar

BMW (F20) 116I AVTOMAT SPORT PAKET UVOZ OD SVAJCARIA

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MERCEDES BENZ VITO CDI -2011 EURO 5Svajcaria����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.6 HDI

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SEAT LEON 1.4 TNG Facelift...Neuvezen

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:30 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 1.25...Neuvezena

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL CORSA 1.0

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:48 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:44
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

VW GOLF 6 2.0TDI DSG HIGHLINE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:44
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

VW GOLF 6 2.0TDI DSG HIGHLINE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:40 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C1 2008G 5VRATI 1.0BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:38 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Doblo 1.3dizel 2009g Skopsko neuvezeno

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD MONDEO 2.0 TDCI EDITION LINE KUPEN MK-21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:35 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD MONDEO 2.0 TDCI EDITION LINE KUPEN MK-21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:34 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA COROLA

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:33 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

19 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

19 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

Golem izbor na polovni avtomobili po ekstra ceni

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:26 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Karposh

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup

Mitsubishi ASX 1.8 dizel 4X4 2013 Avtobanda

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.5 bluehdi 120 AVTOMATIK

14 199 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:21 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup

Nissan Juke 1.5 dizel 2012

9 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:16 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Shkup

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Shkup

DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN 67KW 2009 GODINA

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup

Mitsubishi Outlander 4X4 avtomatik 2.2 dizel 115kw

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:11 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Shkup

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 103KW 2009 GODINA

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione